lekarz Adam Kalińskilekarz Adam Kaliński - zdjęcie profilowe

3,4
3,1
3,1
3,3

Dr n. med. Adam Kaliński specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w Warszawie przy ul. Szaserów. Obecnie przyjmuje także w Centralnej Wojskowej Przychodni Leczniczej CePeLek. Przyjmuje pacjentki od 18 r. ż.

Wykonywane usługi:
cytologia
konsultacja ginekologiczno-położnicza
prowadzenie ciąży.

Weszłam do gabinetu, lekarz zapytał z czym przychodzę. Opowiedziałam całą historię ( w dużym skrócie nieregularne miesiączki, hashimoto), w międzyczasie zadawał pytania. Oczywiście żartował, ale mnie to w ogóle nie przeszkadzało, wolę tak niż smutasów. Słuchał cały czas i zapisywał, pomyślałam 'to chyba będzie mój lekarz'. Zbadał, pobrał cytologię i na tym miłe wrażenie prysło. Usłyszałam tylko: "jest Pani zdrowa". Jak to zdrowa? Od pół roku żaden lekarz nie zrobił żadnych badań, tylko wywołują miesiączkę. Jakaś przyczyna musi być! Do tego nie mogę zajść w ciążę. Dostałam receptę, z rozmowy zrozumiałam, że są to tabletki dopochwowe na wywołanie miesiączki. Kazał przyjść za miesiąc. Ok, pomyślałam, że chce zobaczyć co słychać po tym wywołaniu i wyniki cytologii. Może następnym razem zleci dodatkowe badania? Wizyta trwała 7 min. Po wizycie poszłam do apteki wykupić receptę i jak to ja zapytałam farmaceuty co to jest i jak stosować (lekarz powiedział: "dzisiaj już Pani włoży tę tabletkę), myślałam, że jest to jedna tabletka. W aptece okazało się, że jest to maść przeciwgrzybicza. Kazałam farmaceucie sprawdzić jeszcze raz bo ja żadnej grzybicy nie mam! Niestety lekarz przepisał mi maść której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś idzie na zwykłą wizytę to może być, ale jak ma problem to lekarz nie potrafi pomóc.

Pan doktor rzeczywiście ma specyficzne poczucie humoru, nie każdego nim przekona, ale jeśli ktoś ma chociaż odrobinkę dystansu do siebie to polubi pana doktora i nie zechce iść do żadnego innego :) Jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem, świetnym podejściem do pacjentki i ogólnie życia, bardzo delikatny, wszystko szczegółowo i dokładnie tłumaczy. Naprawdę chce pomóc, a jego ogromna wiedza, zaangażowanie i doświadczenie sprawiają, że u niego nawet najtrudniejsze problemy natury kobiecej można rozwiązać przy jednej wizycie. Polecam z całego serca!!!

Nie dziwię się koleżankom, które idą do ginekologa nie po PORADĘ a po SEKSUALNĄ AKCEPTACJĘ !! Ale Pan doktur :) jest niekiepski w tym co ro bi :)

Jako "doktor n. med." bardzo niekompetentny! Poszłam do niego na badanie ciąży - chciałam usg i badania krwi moczu, cytologię. Po dwutygodniowym oczekiwaniu na termin wizyty bardzo się rozczarowałam. Zbadał mi JEDYNIE ciśnienie i tętno płodu (nie powiedział ile co wynosi i czy prawidłowe - jedyne co to spytał czy słyszę! żenada) po czym wystawił skierowanie na badanie usg, napisał na odwrocie adres pracowni gdzie badania będą wykonane. Zapytałam czy tylko usg będę miała robione czy również i badania. Zapewniał, że pod tym adresem wszystko zostanie wykonane. Na drugi dzień poszłam do pracowni ze skierowaniem i co się dowiedziałam - ni usg nie będę miała zrobionego w najbliższym terminie, ni badań krwi/moczu itp., ponieważ "doktor" sobie chyba żarty ze mnie zrobił - jako pacjent nie mam obowiązku wiedzieć jak wyglądają poszczególne typy lekarskich "świstków" - na miejscu pielęgniarki pokazały mi jak wygląda takie skierowanie, również powiedziały kiedy najbliższa możliwa wizyta usg (długo bym czekała). Co mi zostało zrobić? Zapłacić za badania, na które miałam mieć skierowanie, z kolei na które to czekałam 2 tygodnie.
NIE polecam tej przychodni, tak jak w komentarzach niżej - "doktor" bezczelny, chamski, ironicznie komentujący pacjenta. Lecz nauczyłam się dzięki temu, żeby zawsze się zapisywać do dwóch miejsc naraz, kto wie czy tam gdzie się najpierw trafi potraktują cię jak człowieka.

Wspaniały lekarz ginekolog, pełen profesjonalizm, wyjątkowo dokładny, potrafi połączyć konkretny przypadek z innymi dolegliwościami, komunikatywny, rzeczowy.Długoletnie doświadczenie. Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością.

Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością.

Kompetentny,rzeczowy,wieloletnie doświadczenie,polecam. Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy na pewno ją otrzymasz od razu.

Niestety nie polecam, wizyta zostawia duży niesmak, brak poświęconego czasu, jeszcze raz nie polecam.

Pan doktor faktycznie jest bezpośredni jeśli chodzi o nazywanie organu żeńskiego :) pierwszy raz nieswojo się poczułam gdy słowo "cipka" padło z jego ust :D ale bardzo fajny lekarz, nie pracuje na zasadzie spychologii. Robi komplet badań na wejściu. A fakt że wizyta u niego nie trwa długo nie oznacza, że ma w nosie pacjentki, wręcz przeciwnie. Spieszy się żeby przyjąć jak najwięcej pacjentek i IM POMÓC. Polecam go wszystkim moim koleżankom.

Doświadczony, dobry lekarz. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia.Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjentki rozwiązania. Można się z nim skontaktować telefonicznie w razie, gdyby coś niedobrego się działo. Serdecznie polecam.

Bardzo pozytywny lekarz, moze czasem zbyt bezposredni w swoich "dow-cipach", jesli komus przeszkadza. Dobrze ze czesto zartuje, bo mam dosyc lekarzy - gburow. Uwazam ze kompetentny i bardzo polecam, szczegolnie na pierwsza wizyte.

Uwazam ze kompetentny i bardzo polecam, szczegolnie na pierwsza wizyte.