lekarz Adam Kalińskilekarz Adam Kaliński - zdjęcie profilowe

lekarz Adam Kaliński

2,9
2,9

Dr n. med. Adam Kaliński specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w Warszawie przy ul. Szaserów. Obecnie przyjmuje także w Centralnej Wojskowej Przychodni Leczniczej CePeLek. Przyjmuje pacjentki od 18 r. ż.

Wykonywane usługi:
cytologia
konsultacja ginekologiczno-położnicza
prowadzenie ciąży.

okropny,komentujący i obrzucający badaną kobietę złosliwymi uwagami,na pytania odpowiada chamsko,w formie niby dowcipu

Doświadczony, dobry lekarz. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia.Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjentki rozwiązania. Można się z nim skontaktować telefonicznie w razie, gdyby coś niedobrego się działo. Serdecznie polecam.

Pan doktor faktycznie jest bezpośredni jeśli chodzi o nazywanie organu żeńskiego :) pierwszy raz nieswojo się poczułam gdy słowo "cipka" padło z jego ust :D ale bardzo fajny lekarz, nie pracuje na zasadzie spychologii. Robi komplet badań na wejściu. A fakt że wizyta u niego nie trwa długo nie oznacza, że ma w nosie pacjentki, wręcz przeciwnie. Spieszy się żeby przyjąć jak najwięcej pacjentek i IM POMÓC. Polecam go wszystkim moim koleżankom.

jestem tego samego zdania o tym lekarzu nie polecam

jestem tego samego zdania o tym lekarzu nie polecam

Prowadzę u tego lekarza ciążę, jestem w 35 tygodniu, a on ani razu mnie nie zbadał (nie licząc pierwszej wizyty, podczas której miałam badanie czystości pochwy). Końcówka ciąży, dodatkowe wskazania do ryzyka porodu przedwczesnego, a on mówi, że badanie przy następnej wizycie, czyli za 4 tyg (w 39 tyg dopiero!!). Nie zlecił mi też ostatniego usg w celu sprawdzenia ułożenia dziecka, twierdząc, że to juz będzie sprawa szpitala podczas porodu. Za każdym razem wizyta ogranicza się właściwie do pośpiesznego wypisania skierowania na morfologię. Lekarz nieuprzejmy, stwarzający nerwową atmosferę, pośpieszający i strofujący.

Polecam z czystym sumieniem i z całego serca Pana Doktora. Nawet telefonicznie pan doktor może pomóc w miarę swoich możliwości.. Jest bardzo sympatyczny i naprawdę bardzo dobry w tym co robi. POLECAM!

beznadziejny lekarz , gburowaty , erotoman

beznadziejny lekarz , gburowaty , erotoman

Polecam. Prowadzi ciążę mojej córki . Ma zawsze czas . Rozwiewa wszelkie wtpliwości . Uważ a,że nie na głupich pytań i to wszystko w ramach NFZ.

Bardzo pozytywny lekarz, moze czasem zbyt bezposredni w swoich "dow-cipach", jesli komus przeszkadza. Dobrze ze czesto zartuje, bo mam dosyc lekarzy - gburow. Uwazam ze kompetentny i bardzo polecam, szczegolnie na pierwsza wizyte.

Uwazam ze kompetentny i bardzo polecam, szczegolnie na pierwsza wizyte.

Pana doktora poleciła mi koleżanka i jest to zdecydowanie najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Delikatny, kompetentny, świetne podejście do pacjentek, zawsze czuję, że mogę zapytac o wszystko.Bardzo polecam!