lekarz Adam Kapica

Moja opinia o Panu doktorze z oceny sytuacji: Pan doktor w naszym przypadku nie wykazał się znajomością zasady „aby przede wszystkim pacjentowi nie szkodzić”. Nasza rodzina została objęta kwarantanną po wizycie u Pana doktora, 3 tygodnie do prognozowanego rozwiązania. Istniało ryzyko że będziemy w kwarantannie w czasie rozwiązania ciąży. A o co mi w ogóle chodzi? A tu odpowiedz jest dłuższa. To jest nasze trzecie dziecko więc mamy już pewną wprawę. Samego korono wirusa po obcowaniu w tej sytuacji boję się mniej niż ospy czy WZW, ale koszty sankcji w ...

Moja opinia o Panu doktorze z oceny sytuacji:
A o co mi w ogóle chodzi?
A tu odpowiedz jest dłuższa. To jest nasze trzecie dziecko więc mamy już pewną wprawę. Samego korono wirusa po obcowaniu w tej sytuacji boję się mniej niż ospy czy WZW, ale koszty sankcji w naszym przypadku są w mojej ocenie wysokie do potencjalnych korzyści małych korzyści. Dlaczego? Żona trafi gdzieś daleko np. w łódzkim do Zgierza gdzie czeka ją cesarskie cięcie zamiast porodu naturalnego w wybranym przez nas szpitalu. Operacja = jakiś uszczerbek na zdrowiu i odstawienie osłabionej gdzieś gdzie potencjalnie mogła by się czymś więcej zarazić, w porównaniu do co prawda nieprzyjemnego i wyczerpującego ale statystycznie znacznie korzystniejszego porodu drogami naturalnymi. No i najważniejsze dziecko na zamkniętym oddziale bez mamy taty no i moim zdaniem rzeczy bardzo istotnych tj. np. kangurowanie, karmienie piersią, po prostu bliskości. Na zamkniętym oddziale są 2, 3 pielęgniarki na x dzieci nie sposób w takiej sytuacji poświecić dziecku odpowiedniej uwagi.
Uwagi końcowe:
Ogólnie machną bym na tą sytuacje ręką. Gdyby żona miała z dwa miesiące przed rozwiązaniem, albo jeśli poinformował by ją telefonicznie/SMSem, bądź raczej hipotetycznie wywiesił by przed drzwiami kartkę A4 z wielkim czerwonym napisem „Uwaga mam katar, ale myślę że jest to zwykłe przeziębienie”, bądź chociaż przeprosił że postawił moją żonę w tak trudnej sytuacji.
W końcu po regularnym kasowaniu żonę od początku ciąży po 150pln do ostatniej wizyty trzy tygodnie przed porodem coś by się należało.
Podsumowanie.
Nie chciałbym tego roztrząsać, wydaje mi się że sytuacje opisałem ogólnikowo ale jasno, mój punkt widzenia wyraźnie.
Jeszcze jedno. Czy mogła ocenić stan lekarza? Może mogła, może nie bo jest to starszy człowiek któremu zapewne częściej coś dolega, bo pokaszliwanie uwypukla się dopiero w czasie mówienia, bo bladą skórę też można przeoczyć na początku, bo kropelki potu na czole doktora w tym klimatyzowanym pomieszczeniu zauważyła już w trakcje badania, sytuacja niezręczna ale to już woda po kisielu.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Będąc w ciąży, wiedziałam że jestem pod dobrą opieką. Pan Doktor uratował mojego syna przeprowadzając błyskawiczne cesarskie cięcie. Na oddziale interesuje się pacjentkami, wspiera dobrym słowem, zawsze można się nim skontaktować telefonicznie w razie wątpliwości. Polecam! Ja jestem bardzo wdzięczna za wszystko co dla nas zrobił.

Człowiek o wielkim sercu i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Prowadził mi pierwszą ciążę i jeśli kiedyś zajdę w kolejna to również udam się do tego Pana ponieważ zdobył moje zaufanie.

Swietny lekarz;) w prawdzie nie bylam w jego gabinecie ale wielokrotnie badal mnie w szpitalu;) jestem mega zadowolona. Wytlumaczyl, odpowiadal na pytania,z usmiechem na twarzy zniósł moje gadulstwo ( gdy sie stresuje bardzo duzo mowie) ;) zawsze pytal o samopoczucie.. na obchodach wypytal o wszystko i od razu tlumaczyl dlaczego tak jest albo nie jest... mily sympatyczny i przede wszystkim zna sie na rzeczy.. to on powiedzial mi ze bede miec malutkie dziecko ok 2,5 kg gdzie inni mowili ze taakie duze bedzie...a jednak corka ur sie majac 2,470g.. i to on rozpoznal plec.. wedlug innych lekarzy do konca byl chlopiec... polecam w 100%. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA TAKA WWSPANIALA OPIEKE!;) Aniol nie doktor;)

Dr Kapica to wspaniały lekarz, specjalista, człowiek godny zaufania. Jestem jego pacjentką od poczatku ciąży i jak na razie jest dobrze prowadzona wg mnie. Miałam problem i Pan Doktor pomógł mi bardzo, dzieki niemu i jego wizytom wyszłam z tego cało. Niedługo urodzę, mam nadzieję że Pan Doktor również obdarzy mnie taką opieką w czasie porodu i po porodzie jak do tej pory podczas wizyt w jego gabinecie. Choć strasznie boję się porodu, to wierzę że dam radę a dr Kapica pomoże mi w tym bardzo przetrwać ten straszny moment. Ufam Panu Doktorowi i mam nadzieję, że się nigdy na nim nie zawiodę bo to wspaniały ginekolog i zna się na wszytskim. Jest naprawdę człowiekiem godnym nasladowania dla innych lekarzy i podziwiam jego autentyczność.

Bardzo polecam tego lekarza. Moim zdaniem jest fantastycznym specjalistą i można na niego liczyc w kazdej sytuacji,o każdej porze dnia i nocy. Polecam!!!!

no cóż, jak odwalać pracę to zarobić a się nie narobić, owszem wizyta jest tylko w atmosferze ciszy grobowej bo Pan dr musi się skupić po czym pisze receptę mówi że wszystko w porządku i do widzenia a do tego ta cichutka gadka. facet bez wigoru znudziny poprzednia i następna pacjętką!? nie polecam!

No cóż tyle dobrego zasłyszanego, i wszystko jest ok jeśli jako pacjenka nie ma się żadnych poważnych problemów. Jednak w momencie powikłań - tragedia zero pomocy i zero wsparcia!! - wydawało się, że będzie dobrze. Krótko, szkoda kasy na prywatne wizyty. Termin wizyt, długość oczekiwania i cena - nieadekwatna. W szpitalu i tak pan doktor odpoczywa zamiast zajmowac się pacjentkami. Dzięki, że położne są niesamowite!! Zmieniłam lekarza i szok a jednak i bez takiej drogiej wizyty pełen profesjonalizm i zainteresowanie do samego końca.

Wspaniały lekarz i człowiek!Dzięki niemu mam dziecko,choć inni mówili,że nie mam szans.Dał mi takie leki po których zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.Po poronieniu drugiego dziecka wspierał mnie,osobiście zrobił zabieg czyszczenia.Teraz staram się o kolejne dziecko i mam nadzieję,że już niedługo mi się uda:)

Dobry ginekolog. Jest mily i szczery oraz ma dobre podejscie do pacjentki

Dobry ginekolog. Jest mily i szczery oraz ma dobre podejscie do
pacjentki