Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Syców

ul. Wrocławska 2/52
56-500 Syców

wspaniala osobowosc bardzo dobra lekarka naprawde polecam niesamowite podejscie do pacjentki az chce sie przychodzic na kontrole

Opinia dodana przez: Ewa Jaskula

Syców

Swietny lekarz;) w prawdzie nie bylam w jego gabinecie ale wielokrotnie badal mnie w szpitalu;) jestem mega zadowolona. Wytlumaczyl, odpowiadal na pytania,z usmiechem na twarzy zniósł moje gadulstwo ( gdy sie stresuje bardzo duzo mowie) ;) zawsze pytal o samopoczucie.. na obchodach wypytal o wszystko i od razu tlumaczyl dlaczego tak jest albo nie jest... mily sympatyczny i przede wszystkim zna sie na rzeczy.. to on powiedzial mi ze bede miec malutkie dziecko ok 2,5 kg gdzie inni mowili ze taakie duze bedzie...a jednak corka ur sie majac 2,470g.. i to on rozpoznal plec.. wedlug innych lekarzy do konca byl chlopiec... polecam w 100%. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA TAKA WWSPANIALA OPIEKE!;) Aniol nie doktor;)

Opinia dodana przez: pacjetka

Piastowska 26a
56-500 Syców

bardzo dobra polecam dokładna dobrze wytłumaczy a jak trzeba to nawet pocieszy.zeby każdy był taki dokładny jak pani doktor było by mniej umierania polecam i bardzo szanuję ją za to że jest prawdziwym lekarzem dla ludzi.

Szpital w Sycowie - Powiatowy Zespół szpitali w Oleśnicy
ulica Oleśnicka 25
56-500 Syców

Ginekolodzy położnicy w mieście Syców