dr Adam Kufka

Zdecydowanie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem jego pacjetka juz bardzo dlugo prowadzil moje dwie ciaze bardzo mily kompetentny poswieca duzo czasu pacjetce odpowiada wytrwale na pytania pomogl mi wielokrotnie i nie zamienie go na zadnego innego lekarza. Jest godny zaufania i polecenia.zawsze moge sie poradzic zadzwonic i on zawsze mi podpowie i pomoze. Wizta u dr KUFKI przechodzi w milej i konfortowej atmosferze nawet z nuta humoru co sie zadko zdaza u lekarza tej profesji . goraco polecam.

lekarz z powołania,bardzo miły i kompetentny.Cała ciążę służył mi poradą o każdej porze dnia i nocy z każdą nawet błachostką..troskliwy i napradę godny polecnia. Dziękuję doktorze,dzięki panu moja córcia za 10 dni przyjdzie na świat,a zapowiadało się tak nie ciekawie..

Dzięki temu panu poroniłam już2 razy,bo 2 dni po wizycie dostałam temp.a on kazał pić mi ziółka.........Co z tego że ma sprzęt,jak straciłam to czego oczekiwałam

Świetny lekarz, bardzo uprzejmy, odpowiada na każde pytanie. Przyjął mnie w dniu, w którym normalnie nie przyjmuje. Poświęca dużo czasu pacjentce, można z nim pogadać o wszystkim. Jedyną wadą jest jego gabinet, wygląda jak z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Polecam, lekarz jest ok. Polecam, lekarz jest ok. Polecam, lekarz jest ok.

Polecam, lekarz jest ok. Polecam, lekarz jest ok. Polecam, lekarz jest ok.

Witam, byłam jeden raz u tego lekarza i na pewno jeszcze u niego zawitam. Przyjął mnie poza godzinami przyjęć- praktycznie z wieczora, wytłumaczył m i wszystko spokojnie . . . Polecam

bardzo kompetentny i solidny specjalista. uprzejmy dla pacjentek.

bardzo kompetentny i solidny specjalista. uprzejmy dla pacjentek.

Lekarz który w ogole nie jest ani uprzejmy ani dokladny. prosze omijac szerokim lukiem

zdarzyło mi się "gościć" u dr Kufki ale chyba tylko dlatego, że w Krośnie nie ma innego lekarza z USG. Koszmarny jak no owe czasy gabinet. Sprawia wrażenie zagraconego i zakurzonego. Nie jesteś w ciąży nie masz karty pacjenta. Lekarz miły, gadatliwy ponad miarę. Pójdę jeśli będę naprawdę musiała.

Lekarz miły, gadatliwy ponad miarę.
Pójdę jeśli będę naprawdę musiała.