dr Adam Kufka

Bolał mnie brzuch, udałam się do w.w. lekarza. Po przebadaniu powiedział, że mam torbiel jajnika, dodam, że okres mi sie spóźniał już dość długo. Doktor stwierdził, że jest to skutkiem obecności dość sporej torbieli i zapewniał mnie, że wg. raczej nie powinnam być w ciąży, więc przepisał mi leki na wywołanie okresu, ktore nie są zalecane kobietom w ciązy, gdyż mogą uszkodzić płód. Następnego tygodnia, po wybraniu leków, udałam się na wizytę kontrolną. Doktor oznajmił mi, że jestem jednak w ciązy. Byłam w szoku, nie przyjął ode mnie zapłaty za wizytę, no i się zaczęło piekło: kilka dni później zaczełam plamić, dzwoniąc do niego usłyszałam odpowiedź: "a zależy Pani w ogóle na tej ciąży?, może lepiej, jak sie poroni?" przepisał mi duphaston ale wg. niego już nic sie nie da uratować, żebym dała sobie spokój, że może mnie skierować do szpitala, ale to bez sensu, bo tam mi nic nie zrobia, wiec lepiej żebym leżała sobie w domu z rodziną. Zmieniłam lekarza, okazało się, że zdjęcie torbieli, zrobione przez dr Kufkę, to nic innego jak zdjęcie jajnika! Ciąże utrzymałam jeszcze 3 tygodnie. Przeżyłąm największy koszmar w swoim życiu!

Bardzo dobry lekarz, miły i konkretny, profesjonalne odejście do pacjentki, nie można Go nie polubić, prowadził mi całą ciążę i nie mogę powiedzieć nic złego, można zadzwonić w każdej chwili bez problemu, naprawde polecam.