Specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Konsultant w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim.

Jest autorem i współautorem licznych opracowań i wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii naczyniowej i angiologii.

Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Specjalizuje się w badaniu przepływów (tzw. badaniu dopplerem) oraz zamykaniu drobnych naczyń żylnych tzw. skleroterapii.

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, szkoda czasu i pieniędzy. Moje badanie trwało około PÓŁ minuty. Lekarz kazał opuścić spodnie poniżej kolan i mając też na nogach podkolanówki, tak mnie badał. Oczywiście jak powiedziałam, że boli mnie łydka, powiedział, że tak musi być ale łydki nie zbadał. Tego lekarza odradzam, szkoda, że sama wcześniej nie przeczytałam opinii.

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, szkoda czasu i pieniędzy.
Tego lekarza odradzam, szkoda, że sama wcześniej nie przeczytałam opinii.

Moje badanie USG Doppler tętnic w przychodni na Kochowskiego 4 trwało 20 sekund. Pan Lewszuk nie był niczym zainteresowany, nonszalancki, wręcz na granicy bycia niemiłym, znudzonym. Wydruk dostałam po 40 sekundach, gotowy szablon, że wszystko jest prawidłowo. Podejście do pacjenta żadne. Powtórzę badanie, bo nie ufam, że 20 sekund wystarcza na przeprowadzenie USG.

Zero profesjonalizmu, empatii, szkoda czasu , pomyłka .Absolutnie nie polecam .Zgadzam się z napisanymi negatywnymi opiniami