dr n. med. Adam Nazim

Endokrynolog

3,9

Powiem szczerze ze jest to najmilszy lekarz na jakiego trafilam. Odpowiada na kazde nawet najglupsze pytanie, tlumaczy wszystko, dla ciezarnych znizka. Naprawde polecam tego Pana :)

Profesjonalista w kazdym calu. Najlepszy. Inteligentny, z poczuciem humoru. Ja go uwielbiam. Lecze sie juz 7 lat, prowadzil mnie w ciazy.

kto temu panu dal tytul doktora?lecze sie u tego pana od dziesieciu lat jeden raz robil mi usg tarczycy mam niedoczynnosc tarczycz haschimoto jedyne zalecenie oprocz hormonu to ile mam jeszcze zamier przytyc zanim stane przed obliczem Najwyzszego?

Świetny specjalista - bez problemu zdiagnozował moją chorobę i bardzo mi pomógł. Wyniki po dwóch miesiącach leczenia są super:). Szczerze polecam.

bardzo kompetentny, miły, dowcipny , wizyta jest jak spotkanie z dobrym znajomym

Bardzo mily i sympatyczny lekarz. Zawsze wszystko tlumaczy i odpowiada na kazde moje nawet najbardziej absurdalne pytanie. Chodze do niego juz prawie 3 lata i naprawde jestem zadowolona.

kompetentny ,miły,trafne diagnozy lecze sie od 10 lat jestem zadowolona

kompetentny ,miły,trafne diagnozy lecze sie od 10 lat jestem zadowolona

Bardzo nieprzyjemny jako człowiek. Niegrzeczny, wyniosły, traktuje pacjenta protekcjonalnie, nie wiedząc przeciez kim on na prawdę jest. Ukończenie studiów medycznych to nie mistrzostwo świata jak mu się zapewne wydaje.

Kompetentny i uprzejmy, polecam tego specjalistę. Jeśli tylko kiedykolwiek pojawią się u mnie problemy z tarczycą to zapukam właśnie do Jego gabinetu!

Kulturalny , uprzejmy człowiek i świetny lekarz. Poświęca dużo czasu i bardzo mi pomógł. Polecam każdemu kto ma dość bycia traktowanym jak wyłącznie źródło dochodu!