dr Adam Szafran

1,3
1,4
1,1
1,1

Co bym nie pisał to i tak ręką rękę myję, przecież w takim zadupiu jak Przemyśl wszyscy wszystko wiedzą o wszystkich ale i tak nic z tym nie zrobią,więc szkoda mi słów na tego człowieka,prostak z wykształceniem niepełnopodstawowym. Karma wraca

Po ostatniej wizycie na Sor mam nadzieję ze nigdy nie będę miała "przyjemnosci" sie z doktorem spotkać.Człowiek wogole nie ma pojęcia o niczym,syn miał załadowane gardło,goraczkowal a on stwierdzil ze nic w gardle nie ma.Cala noc nie przespalismy bo syna meczyl kaszel,goraczka itp ale wedlug doktora ni sie nie dzieje.Czepił się ze syn ma sweterek a przecież mamy lato (dla mnie narazie jest wiosna).Wogole nas nie sluchal tylko w zaparte ze on nic nie widzi.Brak słów!!!!!!

Nie polecam,nie polecam,nie miły ''lekarz'' wiecznie ma pretensje ale chyba zapomniał za co ma płacone,jeżeli mu nie odpowiada to wiele innych jest chętnych na jego miejsce

Nie polecam bardzo arogancki lekarz, pojechałam z dwutygodniowym maleństwem bo mi się dławiło i bardzo się bałam a ten PAN z pretensjami do mnie dlaczego przyjechałam,przebadał z łaską mi córcie i kazał tylko wodą morską zapuszczać nosek,z arogancją odnosi się do rodziców,zapomniał chyba jaką ma prace minął się z zawodem,powinien zmienić prace.

Po dzisiejszej wizycie stwierdzam ze pan Szafran jest zwyklym chamem, brak mi slow do tej ososby, nie powinien pracowac w szpitalu, zycze mu zeby ktos potraktowal go tak jak i mnie i moje dziecko. Karma wraca Panie doktorze :)

Pan dr Szafran według mojego zdania pomyli się z zawodem, po ostatniej wizycie z synem w Szpitalu Wojewódzkim w Przemyślu. Stwierdzam gdzie się podziała etyka lekarska Pana doktora.Brak słów

Nie polecam lekarza. Nie mily i zawsze ma jakies ale. Pojechalam z dzieckiem bo w domu kaszlel ja dusil i nie mogla oddechu zlapac a ten tylko na katar zapisal i z kaszlem kazal do rodzinnego bo tydzien szybciej bylam. Nie potrafil zrozumiec ze nie mialam jak szybciej jechać do lekarza.

Pan Szafran to arogancki, nieprzyjemny człowiek, mało kontaktowy, ignorant w stosunku do rodziców. Uwielbia zapisywać silne antybiotyki, które akurat są na TOP-ie. Zdecydowanie odradzam kontaktu z tym lekarzem i go NIE POLECAM !!!.

Średnio kulturalny człowiek, czepia się rzeczy nieistotnych w danym momencie, kryje błędy koleżanki po fachu. Ma się wrażenie jakby robił łaskę, ze poświęca swój czas - raz na wizycie z pogotowia, drugi na Izbie przyjęć.