dr n. med. Adrian Łukasik

Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne

3,9

Witam z całego serca polecam Pana doktora dokładny kompetentny byłam u niego na pierwszych badaniach prenatalnych i byłam zadowolona Pan doktor wszystko dokładnie sprawdzał czy z dzidziusiem wszystko w porządku tłumacząc przy tym co sprawdza i co to oznacza przeprowadził wywiad ze mną i mężem przed badaniem bardzo miły mimo wielu naszych pytań że spokojem na nie odpowiadał naprawdę z całego serca polecam

Trafiłam do doktora po tym jak straciłam zaufanie do innych lekarzy, mimo nieufności zostałam wyleczona z nielatwego przypadku. Dziś jestem sobie wdzięczna że posluchalam doktora. Kompetentny,z pasją i zaangażowaniem. Teraz czekam na szczęśliwy finał mojego leczenia. Polecam każdemu dr Łukasika.

Kompetentny,z pasją i zaangażowaniem.
Teraz czekam na szczęśliwy finał mojego leczenia.
Polecam każdemu dr Łukasika.

Ostatnio byłam na wizycie u pana doktora i był to pierwszy i ostatni raz, nigdy w życiu już tam nie wrócę, nie podobało mi się, że był zarozumiały, bezpodstawnie postawił mi diagnozę, nie przyjrzał się w ogóle moim wynikom, wizyta przebiegła niezwykle szybko, wręcz w biegu, ponadto jest niesłowny, bo wcześniej podał mi inna kwotę wizyty, a na koniec zażądał 200 zł za wizytę, a nie tak się umawialiśmy, pragnę również podkreślić, że nie otrzymałam żadnego paragonu, więc pieniążki powędrowały do kieszonki, dodatkowo bardzo długo czekałam u niego na przyjęcie, bo pan doktor umawia kilka pacjentek na jedną godzinę, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, a na koniec jeszcze pomylił się przy wypisywaniu dokumentu i musiałam do niego ekstra jechać za kilka dni celem korekty

Z całego serca polecam. Lekarz miły i kompetentny. Byłam na trzech prenatalnych. Lekarz wszystko tłumaczył i pokazywał. Poźniej byłam u Pana doktora na dodatkowych konsultacjach. Odpowiada na pytania obszernie i dokładnie. Interesuję się pacjętkami

Zdecydowanie nie podobała mi się wizyta u pana doktora, nie dość, że umawia kilka osób na tą samą godzinę, co powoduje duże opóźnienie, weszliśmy 40 minut po umówionym czasie, co jest totalnym brakiem szacunku w stosunku do pacjentów, wizyta była w biegu, nie zdążyłam o nic zapytać, usg trwało kilka sekund, lekarz nie ma żadnej wiedzy medycznej, stwierdza u każdego niedobór żelaza bez jego zbadania i przepisuje BIOFER, pewnie ma z tego kasę, a na koniec policzył sobie 200 zł, mimo, że przez telefon mówił, że wizyta kosztuje 150...

Lekarz 100% z powołania. Bardzo uprzejmy, dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania, odpowiada na wszystkie pytania i podchodzi z ogromnym szacunkiem do pacjentek i ich partnerów. Gorąco polecam! Takiego lekarza ze świecą szukać! :)

polecam, bardzo kompetentny doktor, cierpliwy, dowcipny, wszystko tłumaczy. Byłam 3 razy na USG płytka z pierwszymi zdjęciami dzidziusia robiła furorę w rodzinie.

To na prawdę jeden z nielicznych lekarzy który do swojej pracy podchodzi z pasją!. Wizyta trwa średnio 20 minut, badanie bez odczuwalnego skrępowania. Ultrasonograf ma opanowany do perfekcji! Polecam szczególnie kobietom które mają problem zajść w ciążę. Gwarantuję Wam, że przy jego metodach leczenia i diagnostyki pomoże cieszyć się upragnioną ciążą, a jeśli problem jest poważny to na pewno go zdiagnozuje. Szczerze polecam tego fachowca!!!

Polecam Dzięki pomocy dr Łukasika po 2 miesiącach leczenia jestem w ciąży. Do innych lekarzy chodziłam przez 3 lata i nikt nie potrafił mi pomóc, któzy mówili, że mam policystyczne jajniki i dawali mi mi leki na wzrost jajeczka. Doktor zlecił mi badania hormonalne, potem przepisał 3 leki i teraz mogę się cieszyć upragnioną ciążą.

Super USG 4D, wszystko dokładnie tłumaczy, świetne zdjęcia i nagrywa film z badania na płytę, bardzo uprzejmy i kompetentny, jedyny z lekarzy w Dąbrowie, któy ma doktorat z badań USG.