dr n. med. Adrian Łukasik

Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęcił mi na każdej wizycie dużo czasu i odpowiadał nia wszystkie pytania. Dzięki temu, że doktor zlecił mi odpowiednie badania mogłam się wyleczyć i zajść w upragnioną ciążę. Dziś jestem szczęśliwą mamą 1,5 rocznego dzidziusia.

Rozpoznał u mojego dzidziusia ciężką wadę serca, dzięki czemu skierował nas na operację do Krakowa do Kliniki chorób Serca, a moje dziecko po urodzeniu miał szansę na przeżycie, wielkie dzięki

Pan doktor tak poprowadził rozmowę że nastraszył mnie (podczas badań prenatalnych w 21 tygodniu) że widzi wady wrodzone u płodu. Podczas konsultacji u 2 innych specjalistów okazało się że nic takiego nie ma miejsca. że płód jest zdrowy nic mu nie dolega. Nie polecam!!

Nie polecam!!

To na prawdę jeden z nielicznych lekarzy który do swojej pracy podchodzi z pasją!. Wizyta trwa średnio 20 minut, badanie bez odczuwalnego skrępowania. Ultrasonograf ma opanowany do perfekcji! Polecam szczególnie kobietom które mają problem zajść w ciążę. Gwarantuję Wam, że przy jego metodach leczenia i diagnostyki pomoże cieszyć się upragnioną ciążą, a jeśli problem jest poważny to na pewno go zdiagnozuje. Szczerze polecam tego fachowca!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i posiada dobre podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

chciałam sie zapisac n usg to sugerowałam sie tm co pisze w tym portalu ze robi usg jak sie okazało usg brzucha nie robi a mnie chyba zoladek boli.po co pisze ze robi usg jak nie robi usg brzuchów

chciałam sie zapisac n usg to sugerowałam sie tm co pisze w tym portalu
ze robi usg jak sie okazało usg brzucha nie robi a mnie chyba zoladek
boli.po co pisze ze robi usg jak nie robi usg brzuchów

Polecam Dzięki pomocy dr Łukasika po 2 miesiącach leczenia jestem w ciąży. Do innych lekarzy chodziłam przez 3 lata i nikt nie potrafił mi pomóc, któzy mówili, że mam policystyczne jajniki i dawali mi mi leki na wzrost jajeczka. Doktor zlecił mi badania hormonalne, potem przepisał 3 leki i teraz mogę się cieszyć upragnioną ciążą.