lekarz Agnieszka Jarosz

2,5
2,5
2,6
2,4

Trafna w diagnozie i w leczeniu .Ta kobieta jest "LEKARZEM" POLECAM !!! I oby NFZ jej nie ograniczał "chorymi" limitami!!!!!!!!!!!!

Najlepsza!!!! Widzi pacjenta całościowo a nie tylko jednostkę chorobową. Chodzę do niej całą rodziną,ma wspaniałe podejście do dziecka i dużo cierpliwości dla babci

Bardzo miła słucha a nie tylko wypisuje recepty

Bardzo miła słucha a nie tylko wypisuje recepty

Miła, kompetentna, z poczuciem humory , życzliwa Pani doktor. Oby wszyscy tacy byli!

Jest wspaniałą lekarka o duzym sercu Zawsze miła i uśmiechnięta Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem Jak do ten pory nas nie zawiodła a bywamy u niej dość czesto :)dlatego polecam ta lekarke .

BRAK KOMPETENCJI, ZERO UPRZEJMOŚCI I NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ, ZA DUŻE DAWKI LEKÓW PRZEPISAŁA, NIE POLECAM I NAJLEPIEJ NIE CHODZIĆ DO TEJ PANI Z DZIECKIEM - UNIKAĆ!!!!

Wspaniała osoba,miła,konkretna,zawsze dobrze doradzi,skieruje gdzie trzeba,ma podejście do pacjenta,lecze się u Niej już pare lat i nigdy mnie nie zawiodła!!!polecam wszystkim