lekarz Agnieszka Kania

Jestem zadowolona, gdy się uśmiecham nie widać ani jednej plomby , a mam wypełnienia w każdym zębie. Właściwie dopiero teraz zaczęłam się uśmiechać :)

a idź ty z nią w cholerę gabinet dziecięcy to istny dom strachu a nie bajkowy pokój to miało chyba na celu sparaliżować dzieci żeby nie musiała dawać im znieczulenia i w ten sposób zaoszczędzić normalnie ODYSEUSZ to się w grobie przewraca brak mi słów

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Kani, dzięki jej podejściu do dzieci, mój syn nie może doczekać się następnej wizyty , a wcześniej nie było mowy o pójściu do dentysty. Sama też leczę u niej paradontozę i od lat nie straciłam ani jednego zęba.

Dr Kania jest dobrym fachowcem i bardzo ciepla osoba. Podchodzi do pacjentow po ludzku a to dla mnie bardzo wazne a niestety nie powszechne. Jest pierwszym stomatologiem, ktory zawrocil uwage na moje problemy stomatologiczne kompleksowo. Polecam usługi tego gabinetu.

Jak chcesz starcić zęby bezboleśnie to idź do dr Kani. Umawia dużo ludzi na tą samą godzinę żeby wzbudzić pozory że jest dobrym fachowcem - "panaceum" na pozbycie się zębów.

SYMPATYCZNY CZLOWIEK - KIEPSKI FACHOWIEC

SYMPATYCZNY CZLOWIEK - KIEPSKI FACHOWIEC

Ja jestem bardzo zadowolona, leczę się od wielu lat i lekarka mnie nie zawiodła. Miałam podniesienie zatoki i skomplikowane zabiegi. Ma duża wiedzę i jest bardzo dokładna. Polecam zdecydowanie

Jeśli ktoś chce stracić sporo kasy i być potem nie zadowolonym to ten gabinet jest godny polecenia. Ja osobiście czuję się oszukana. Mieli mi zrobić tylko korony, a w efekcie koron nie mam a po ich robocie bolą mnie prawie wszystkie zęby.

Odradzam ten gabinet. Nie potrafią leczyć kanałowo OSTRZEGAM!!!! Inny stomatolog próbuje naprawić ich błędy.

Lekarz moze najtanszy to nie jest, ale wiem za co place. Komfort psychiczny jednak tu rowniez odgrywa wielka role. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam !