lekarz Agnieszka Kania

Leczę się u dr. Kani od lat, zawsze miałem problemy z paradontozą i zęby o zgrozo! takie, że nie śmiałem się śmiać teraz śmieję się od ucha do ucha i nikt nie wątpi , że taka moja natura ,niekomu więc nie mówię , że połowa to implanty

bardzo droga, naciąga na dodatkowe wizyty, poszłam wyleczyć zęba, skasowali mnie 80zł za "konsultację" i chcieli umówić na kolejną wizytę w celu leczenia- masakra

Miałem wykonane czyszczenie zębów ,jestem zachwycony !!! Po raz pierwszy nie czułem bólu !!! Nowa pani - Kasia ( aż spytałem aby trafiać tylko do niej) jest osobą niezwykle delikatną i kompetentną.Miła ,z dużym poczuciem humoru . Uspokaja ,tłumaczy. obyło się bez bólu ,bez krwi- pełen profesjonalizm !!! Szczerze polecam wszystkim bojącym !!!!!

Pani dr Agnieszka Kania jest cudowną osobą i świetnym fachowcem. Kompleksowo podeszła do moich problemów z zębami, poswięciła mi mnóstwo czasu na tłumaczenie przebiegu leczenia. Zawsze czułam sie u Niej bezpiecznie i komfortowo (a było to jeszcze w tym "starym" miejscu), nigdy nie żałowala mi srodków znieczulających! A młodzi współpracownicy? Cóż, dzieki nim uratowałam 2 zęby które inni stomatolodzi radzili mi usunąc. Zawsze bedę pacjentką tego gabinetu!!!!!!

Pani dr Agnieszka Kania jest cudowną osobą i świetnym fachowcem.
Zawsze bedę pacjentką tego gabinetu!!!!!!

Miałem leczonego zęba kanałowego było bezboleśnie,zostałem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem-dzięki temu mam zęba.Gorąco polecam ten gabinet:)

Straciłam w tym gabinecie zęba, który został niefachowo leczony pod mikroskopem !!! Lekarz przbił zęba i nawet się nie przyznał do błędu. Ten gabinet to porażka!!! Leczą młodzi, niedoświadczeni lekarze prosto po studiach!!! za ciężkie pieniądze.

Wspaniała fachowa opieka stomatologiczna w nowoczesnie wyposarzonej klinice. Najlepszy stomatolog, z jakim miałam do czynienia . Dr. Kania pomogła mi w każdym przypadku, bezboleśnie i szybko . Należy dodać, że pani Kania szanuje swoich klientów i ich czas . Polecam wszystkim!

Ja niestety w tym gabinecie dzięki błędnej diagnozie straciłam 2-jkę górnią bezpowrotnie..omijacie ten gabinet

Pani Doktor firmuje swoim nazwiskiem klinikę "Panaceum" tak więc opinia moja bardziej dotyczy tej placówki, niż samej Pani Doktor. Natomiast opinia po wizycie- ZDECYDOWANIE negatywna. Poszłam z dzieckiem, licząc na reklamowany "bajkowy gabinet" i ogólnie bardzo się rozczarowałam!! Przyciągająca strona interentowa oraz atrakcyjne, bogate wnętrza nie przekładają się niestety na komfort wizyty. Widać duży rozmach przedsięwzięcia jakim ma być w Opolu "Panaceum", ale cóż- nie zawsze ładne opakowanie kryje faktycznie wartościowy produkt ;) Pozostanę przy moim dotychczasowym lekarzu, który wprawdzie nie reklamuje swojego gabinetu nazwiskami artystów, liczbą szkoleń i konferecji ...

Pozostanę przy moim dotychczasowym lekarzu, który wprawdzie nie reklamuje swojego gabinetu nazwiskami artystów, liczbą szkoleń i konferecji oraz tytułem przed nazwiskiem, ale który budzi zaufanie i jest pod każdym względem kompetetny. Mimo, że twierdził, że nie ma podejścia do dzieci- to po wizycie w Panaceum uważam, że teraz już każdy lekarz będzie miał podejście do mojego dziecka...;)
Cóż- mogę powiedzieć: "byłam, zobaczyłam, NIE WRÓCĘ !!" :)

Pani Stomatolog A. Kania zatrudnia młodych dentystów prosto po studiach, a oni niestety uczą się na pacjentach zawodu. Szkoda zębów i często dużych pieniędzy. Jestem zawiedziona i niestety straciałam ząb.