lekarz Agnieszka Kania

Przyszedłem na wizytę prywatną, i na początku byłem niezadowolony, wszyscy biegali koło niepełnosprawnego chłopaka. Dziękuję za leczenie i coś więcej

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Najpierw leczyliśmy w gabinecie Panaceum naszego syna, który ma orzeczenie o niepełnosprawności, to co zrobiła dr Kania z jego zębami , to więcej niż leczenie. On ma zęby aktora filmowego. Całkowicie bezpłatnie. Niegdy dotąd nie był tak potraktowany- miło i fachowo. Ma biały i zdrowy usmiech. Dziś leczy się w Panaceum cała rodzina. I jesteśmy zachwyceni.

Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z takim przyjęciem w gabinecie. Takim życzliwym, kompetentnym, ze zdjęciami przed zabiegiem , rozmową z anestezjologiem, wytłumaczeniem wszystkich działań , które będą wykonywane u naszego niepełnosprawnego dziecka. Michałek ma założone plomby,których nie widać, wyczyszczone zęby, i czuje się doskonale. Dziękuję. Tato.

Gdyby nie klinika dr Kani, moje dziecko nadal mialoby niewyleczone zeby. Niewiele jest gabinetow, ktore chca sie zajmowac pacjentami niepelnosprawnymi. Dla mojego dziecka zabieg w znieczuleniu ogolnym to jedyna szansa na bezstresowe leczenie. Obsluga przesympatyczna, wszyscy byli bardzo rzeczowi i kompetentni. Serdecznie polecam.

Moja córka ma dziecięce porażenie mózgowe, nie mówi, porusza się na wózku , w Panaceum zostałam wspaniale przyjęta przez dr Kanię i dr Iżykowskiego. Julia ma wszystkie zęby wyleczone pod narkozą, serdecznie dziękuję za pomoc. Mogę polecić ten gabinet każdemu, nie tylko tym osobom ,które mają chore dzieci.

Ja mogę szczególnie poleceć jestem bardzo zadowolony

Ja mogę szczególnie poleceć jestem bardzo zadowolony

najpierw sie czeka 2 godziny w poczekalni,potem kolejne tyle na fotelu a sam zabieg trwal 10 minut czyli tasmowo:(fuszera na całego......a jeżeli chodzi o znieczulanie to rzeznik by to zrobił lepiej....

plomby trzymają się już 10 lat. solidna robota bezbolesna. Mają znakomite urządzenie do znieczuleń. bardzo miła obsługa.

Jedyny mankament wizyty to czas oczekiwania na wizytę. Sama wizyta bardzo miła i przyjemna a boję sie dentysty. Implanty wygladają znakomicie. nareszczie moge sie usmiechać

Muszę wreszcie zareagować. Może te złe opinie pisze konkurencja? Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu Panaceum,pani A. Kania nie zajmuje się leczeniem kanałowym. Kanałowo zęby leczyłem u doktora P. Rapy,i zrobił to wyśmienicie , pani doktor wstawiała mi implanty , które zresztą do tej pory , a mam je 7 lat ,niczym się nie różnią od moich własnych zębów. Ktoś , kto pisze o źle kanałowo przeleczonym zębie przez panią doktor po prostu kłamie. Bo ona tego nie robi, odkąd pamiętam czyli bardzo dawno.