lekarz Agnieszka Kania

Ja jestem bardzo zadowolony i moi znajomi którzy odwiedzili ten gabinet za moją namową równiez. Pozdrawiam wszystkich pracowników Panaceum!!! :-) Będę nadal Waszym pacjentem.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Panaceum . Gdzie indziej proponowano mi korony i licówki ,a pani A.kania wykonała mi tylko wybielanie, wydłużenie koron zębów i wymianę wypełnień. Efekt okazał się doskonały, także dr Rapa, który leczył mi zęba kanałowo zrobił to dokładnie, pod mikroskopem. Wszystkim polecam tę placówkę.

Może i miło, ale zęby zamiast wyleczone...poszły w niepamięć:( Oczywiście wszystko za bardzo duże pieniądze. Strasznie to przykre. Bardzo żałuję,że w ogóle trafiłam na takiego lekarza.

Długi czas oczekiwania na zabieg rekompensują gazety udostępnione w poczekalni. Bilans: zero

Agnieszka Kania nie jest jedynie specjalistą w swej dziedzinie - jest w niej artystką - !!! Bywa w rozmowie "rozkojarzona" - jak każdy prawdziwy artysta - ! Pani, która z "rozkojarzenia" czyni problem, będący w samej rzeczy atutem tej doskonalej specjalistki, mam do powiedzenia jedno: proszę NIGDY WIĘCEJ nie zabierać czasu Pani Agnieszce Kani - ! - proszę zwracać się do specjalistów "NA PANI MIARĘ"-...- nawet pani nie współczuję -...- jest pani nieobiektywna - bo "mała" -... . Bez poważania: Katarzyna Węgrzyn.

Bywa w rozmowie "rozkojarzona" - jak każdy prawdziwy artysta - !
Bez poważania: Katarzyna Węgrzyn.

Miła osoba. Strasznie drogie wizyty i niekoniecznie z dobrymi efektami dla pacjenta. Umawia kilka osób na te samą godzinę.Często rozkojarzona.

Leczenie zębów u p. Kani było najgorszą rzeczą jaka mogłam zrobić. Miałam leczone dwie górne "6" metoda kanałową. Plomby trzymały się dopóki była na nie gwarancja a później wypadły. Oczywiście oba zęby poszły do wyrwania z powodu złego leczenia. straciłam i zęby i duże pieniądze. NIE POLECAM.

Kliniki nowoczesna, super sprzęt. Niestety brak umiejetności. Pracujacy tam młodzi stomatolodzy ,którzy na niczym się nie znają. Brak jakiegokolwiek doswiadczenia. Oni dopiero uczą zawodu. Nie polecam !!!!! NIESTETY NIC NIE URATUJE MOJEGO ZĘBA!!!!!

Sympatyczna i owszem, ale z moim problemem zacząła do góry nogami.Mam paradontozę, poszłam niestety do usuniecia rozchwianego zęba ale Pani doktor rozpoczęła od usuwania zębów jeszcze nie rozchwianych. Po raz pierwszy spotkałam się z czymś takim, że przez tydzień mogłam jeść tylko papki bo tak wszystko było "rozcharatane"

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dobry specjalista, ciągle dokształca się na szkoleniach, a swoją pracę traktuje z wielką pasją. Stworzyła świetną klinikę z doskonałym sprzętem i jeszcze lepszą atmosferą. Całkowicie zmieniła moje, dotąd negatywne niestety, skojarzenia ze słowem dentysta.