lekarz Agnieszka Kania

Zabieg bezbolesny z pełną obsługą na miejscu. Nie musiałam nigdzie biegać i szukać RTG. Tomografia zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Pozwala dokładnie wszystko zaplanować. Leczenie bez jakichkolwiek komplikacji i z miłą obsługą. Polecam

straciłem pieniadze i czs.I pewnie tez zęby.Skuszony reklamą udałem sie do kliniki i poddałem sie leczeniu kanałowemu .Wyglada to tak ze najpierw jest konsultacja i skierowanie na zdjecie,potem konsultacja tegoż zdjęcia.Denerwujace jest to że z zadnej konsultacjii nic nie wynika a kazda,nawet 2minutowa kosztuje 50 zł."konsultować"mozna ciągle jak sie ma za dużo pieniędzy.Jest miło do momentu problemu.jak sie tylko jakis pojawi to pacjent jest traktowany po macoszemu.Niepolecam tej kliniki.radze dobrze poczytac opinie o innych stomatologach w opolu.Pani doktor Kania rozkojażona i chaotyczna.Miałem dwie konsultacje jednego dnia i kazda z innym pomysłem na leczenie.Nie jestem zadowolony.Niepolecam

Lekarz kompetentnie podchodzi do leczenia. Zakładane przez niego plomby trzymają się i po 10 lat. Klinika ma nowy sprzęt wszystko na miejscu nie trzeba nigdzie biegać za zdjęciami. Znacząco oszczędza się czas.

Olewajace stosunek do pacjenta ... Brak profesjoalizmu ... A na umowiona wizyte ( umowiona na konkretna godzine )czeka sie minimum godzine ...

Olewajace stosunek do pacjenta ... Brak profesjoalizmu ...

Lekarz godny polecenia. Bardzo dokładny. Wyleczyłam już u Pani Doktor kilka zębów, łącznie z rwaniem "ósemki" i wszystkie zabiegi odbyły się bez bólu. Pani Doktor podejmuje się leczenia zębów, które inni lekarze przeznaczyli już na stracenie. Udziela szczegółowych informacji odnośnie przeprowadzanego leczenia. Spokojna i cierpliwa osoba, co zdecydowanie pomaga pacjentowi, zwłaszcza, gdy wizyta u stomatologa nie należy do jego przyjemności, a konieczności:-)

Od dziesięciu lat leczę się u pani Agnieszki Kani,borykam się z zaawansowaną parodontozą, więc mam wykonane implanty, które zastąpiły niektóre zęby i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor potrafi przewidzieć postęp choroby, nie obiecuje cudów , tylko rzeczowo podaje różne rozwiązania problemu. Zdecydowałem się na implanty i jestem zadowolony, nie myślę o zębach , one po prostu są. Wcześniej miałem szyny, które bez przerwy się łamały. Często spotykam się z klientami, nie mogę pozwolić sobie na aki dyskomfort. Dziękuję P.T.

Jestem stałą pacjentką gabinetu Panaceum, wierzyć mi się nie chce jakie bzdury są tu umieszczane :-(. Personel stara się jak może aby każdy pacjent był zadowolony z efektu ich pracy. Niedowiarkom polecam stronę www.panaceum.opole.pl Myślę że mój uśmiech przed i po leczeniu zrobił już na nie jednym wrażenie-pozytywne :-) Pozdrawiam

Pozdrawiam

Udalam sie do Panaceum z choroba dziasel i duzym kamieniem do usuniecia, pani doktor po usunieciu kamienia( dodam ze niedokladnym bo spedzilam 1.5 godziny w innym gabinecie na doczyszczaniu) wykonala tomografie i stwierdzila ze dwie dolne przednie jedynki nalezy usunac poniewaz ubytek kosci jest zbyt duzy i zeby nie sa osadzone w kosci i nalezy wstawic inmplanty- koszt 15000 zlotych, udalam sie do dwoch innych gabinetow i o dziwo kosc znajduje sie na swoim miejscu i zeby sa w niej osadzone i dwoch lekarzy potwierdzilo ze potrzebuje jedynie aparatu ortodontycznego i zeby beda mi sluzyly przez dlugie lata. Zdecydowanie nie polecam tego gabinetu, bylam zszokowana tak bledna diagnoza.

Całkowicie odradzam! Po pierwsze po dwóch tygodniach wypadło mi wypełnienie (i to z "jedynki") po drugie w kanale został mi kawałek narzędzia - ząb odezwał się po latach i gdy wróciłam ze strasznym bólem i z prośbą wręcz o wyrwanie zęba zrobiono mi zdjęcie i powiedziano że ząb nachodzi na ząb i przypiłowano mi bezsensownie ząb sąsiedni.. W innym gabinecie okazało się że środek zęba jest w tak strasznym stanie, że ledwo da się go odratować...I jeszcze słyszałam (bezczelnie) że wszystko jest w porządku i odesłano mnie z bólem..Dotakowy minus za ceny z kosmosu.

A ja niestety straciłam zęba bo lekarz przebił mi korzeń, a robił to pod mikroskopem. Skusił mnie właśnie dobry sprzęt, ale zabrakło umiejętności. Został mi tylko żal, że tam poszłam i protetyk. Nie polecam!