lekarz Agnieszka Kania

Leczę się u pani doktor od kilku lat,miałam zęby straszne, zniszczone, wstyd mi się było uśmiechać,ale teraz mam korony, które wyglądają naturalnie,nikt nie wierzy, że to sztuczne zęby. Zresztą nie przyznaję się, wiedzą tylko najbliżsi.Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Mogę panią doktor każdemu polecić, kto chce mieć ładne zęby, ale też ma cierpliwość. Wszystko jest wykonane perfekcyjnie,lecz trwało to długo,te zdjęcia, poszukiwanie mojego uśmiechu, przedłużenie o jeden milimetr dwójki, czasem więc miałam dość. Ale dziś nie mogę się nacieszyć. I nie żałuję tego czasu. Mogę polecić wszystkim, którzy poszukują dentysty z pasją.

To najlepszy lekarka jaką poznałam, nigdy nie poszłabym do mruka, który widzi ząb i nic więcej, Pani doktor zajmuje się człowiekiem, który ma zęby, jest empatyczna, posiada ogromną wiedzę, patrzy i słucha. Rozwiązuje problemy a nie leczy jeden ząb. Bezcenne.

Bałagan, chaos, bieganina, czekanie, bieganina, czekanie, bałagan.... na nowoczesnej estetyce się znają w sensie - wiedza jak i za ile ale ten rozgardiasz nie sprzyja zaufaniu i odpowiedzialności. Nie poszedłbym tam z niczym poważnym. Wolałbym, żeby stomatolog był lekarzem - spokojnym, skupionym na pracy mrukiem niż kuratorem wystaw malarstwa ale to tylko moje widzimisię.

To jakaś pomyłka. Czekałam na wizytę godzinę! Ogólnie panujący bałagan i rozgardiasz. Latające góra-dół asystentki, recepcjonistka i sama Pani Stomatolog. Panujący bałagan i brak profesjonalizmu. Co do samego stomatologa to przerost formy nad treścią. Zapłaciłam 100zł za wizytę (konsultacja) którą i tak musiałam powtórzyć w innym miejscu, może nie tak ładnym jak Panaceum ale z fachowym stomatologiem, grzeczną asystą i bez czekania w nieskończoność...

A ja niestety straciłam zęba bo lekarz przebił mi kanał, a robił to pod mikroskopem (leczenie kanałowe).Zostałam skierowana do innej kliniki w Legnicy. Panaceum umywa ręce jak pójdzie coś nie tak. Skusił mnie właśnie dobry sprzęt, ale zabrakło umiejętności. Został mi tylko żal, że tam poszłam i protetyk (implant za 5000 zł) Nie polecam!

Mam bardzo ładne licówki i korony, które wyglądają naturalnie. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z leczeniem.W Panaceum zajęto się mną kompleksowo.Od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie, tłumaczono mi każdą czynność, również w trakcie leczenia pod mikroskopem. Mogę każdemu polecić tę klinikę.

Po raz pierwszy ktoś zajął się moim problemem kompleksowo. Wcześniej leczono pojedyncze zęby , wstawiano plomby. Po raz pierwszy usłyszałam o zgryzie, mechanice, startych zębach,zgrzytaniu zębami, stawach. Jestem bardzo zadowolona, mogę polecić panią doktor każdemu kto chce się leczyć , nie tylko plombować zęby.

Jestem bardzo zadowolony z usług w gabinecie. Mam wyleczone zęby i założone korony. Pełny profesjonalizm , od planu leczenia do końcowego efektu.

A ja niestety straciłam zęba bo lekarz przebił mi korzeń, a robił to pod mikroskopem. Skusił mnie właśnie dobry sprzęt, ale zabrakło umiejętności. Został mi tylko żal, że tam poszłam i protetyk. Nie polecam!

.....za darmo?.....ludzie!!!!!za darmo to ona nic nie zrobi z kasy chorych taka kase dostaje za te niby bezpłatne zabiegi....na jakim ŚWIECIE WY ŻYJECIE....za darmo już dawno umarło.....NIE POLECAM!!!!!!