lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 r. ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej.

W 2003 r. ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej.
Od 2003 r. zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademi Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademi Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W 2010 r. zdobyłam II stopień specjalizac...

Pani Doktór Agnieszka Nicpoń poświęca każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Dokładnie przebada i wysłucha. W moim przypadku bardzo profesjonalnie prowadzi dalsze leczenie oka po zabiegu.

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi. Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie. Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą. Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz.. Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione. Nie ma znaczenia wiek pacjenta, czy rodzaj wizyty, liczy się nade wszystko chęć udzielenia możliwie wszelkiej pomocy. Trafiłam do Pani Agnieszki ...

Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i sama w 100% serdecznie bardzo polecam !!!
Wyrazy szacunku i uznania.. Dziękuje..

Pani Agnieszka jest kompetentnym specjalistą,zajmuje się bardzo profesjonalnie pacjentem.Bardzo serdeczna.Polecam!

Pani Doktor jest nie tylko znanym i cenionym lekarzem,świetnym specjalistą,ale także przemiłym człowiekiem-uprzejmym,kulturalnym z dozą empati,przy tym skromnym,mającym poczucie humoru.Jest lekarzem godnym zaufania dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta.

Pani Agnieszka jest lekarzem z powołania, posiada profesjonalne podejście do pacjenta. Jest miłą i ciepłą osobą, która za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi, nie zależnie czy pacjentem jest małe dziecko, czy osoba w starszym wieku. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor. Dziękuje i pozdrawiam Robert Klach.

Wciąż poszukujesz "Okulista Elbląg"?

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
UNI-MED