lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 roku ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej. Od 2003 roku zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademii Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademii Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W roku 2010 uzyskałam tytuł specjalisty II stopnia z okulistyki. Jestem słuchaczem studiów podyplomowych Europejskiej Szkoły Okulistyki w Szwajcarii (ESASO – European School for Advanced Studies in Ophthalmology). Od 2014 do 2019 roku pracowałam jako starszy asystent na Oddziale Okulistycznym Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie zajmowałam się diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią chorób oczu.
We wrześniu 2016 roku otworzyłam swój własny gabinet okulistyczny w Elblągu na ulicy Hetmańskiej 47E, gdzie pomagam zachować dobre widzenie swoim pacjentom.

O pani doktor Agnieszce Nicpoń dowiedziałam się od kilku koleżanek z pracy, które do niej chodzą. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna osoba. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Z całego serca polecam. Do innego okulisty już nigdy nie pójdę.

Naprawdę gorąco polecam, przesympatyczna, cierpliwa, dokładna. Super podejście do dzieci. Wizyta trwała prawie godzinę więc wszystko dokładnie wytłumaczone i dziecko przebadane.

Pierwszy raz byłam u Pani Agnieszki Nicpoń i mogę stwierdzic, iż jest bardzo dobrym specjalistą, posiada ogromną wiedzę i profesjonalizm. Jest osobą bardzo dokładną, cierpliwą i życzliwą. Jest bardzo zaangażowana w pracę, a tym samym godną polecenia. Dziękuję i pozdrawiam.Irena

Dziękuję i pozdrawiam.Irena

Wspaniały lekarz. Pani Agnieszka leczy dwóch moich synów i żonę. Ma ogromną wiedzę, jest bardzo dokładna, zawsze wszystko precyzyjnie wyjaśnia. Sympatyczna, uśmiechnięta, życzliwa. Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza i precyzja. Dokładna, cierpliwa i bardzo miła. Cała moja rodzina ją poleca. Andrzej M.

Pełen profesjonalizm, jak najbardziej mogę polecić. Piszę moją pozytywną opinię na tym portalu ponieważ Pani Agnieszka, pomimo , że ciągle są u niej kolejki i ma mnóstwo pracy, to znalazła czas aby udzielić mi profesjonalnej porady telefonicznej gdzie wytłumaczyła mi dokładnie co mam dalej robić. Należy się bardzo duży plus. Godna polecenia.

Potwierdzam 5 z plusem, kompetentna, kulturalna niezwykle cierpliwa a do tego ładna. Polecam wszystkim.

Dr Agnieszka Nicpoń to bez wątpienia jeden z najlepszych specjalistów w Elblągu! Bardzo obszerna wiedza oraz wielkie zaangażowanie w pracę. Serdecznie polecam!!!!!!

Świetna Pani doktor, przejmuje się pacjentem, tym co mu dolega, dokładnie wytłumaczy problem i poświęci wystarczającą ilość czasu. Miła i kompetentna. Nigdy nie byłam u takiego lekarza. POLECAM BARDZO.

Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznym i profesjonalnym przyjęciem przez lekarza. Podziwiam także takt, kulturę i cierpliwość jaką wykazuje Pani Doktor Nicpoń. Z czystm sumieniem polecam wszystkim pacjentom małym i dużym tego lekarza. Niech inni lekarzy biorą przykład z Pani Doktor Nicpoń. Pani Doktor! Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę!

Pani Doktor! Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę!