lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 roku ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej. Od 2003 roku zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademii Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademii Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W roku 2010 uzyskałam tytuł specjalisty II stopnia z okulistyki. Jestem słuchaczem studiów podyplomowych Europejskiej Szkoły Okulistyki w Szwajcarii (ESASO – European School for Advanced Studies in Ophthalmology). Od 2014 do 2019 roku pracowałam jako starszy asystent na Oddziale Okulistycznym Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie zajmowałam się diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią chorób oczu.
We wrześniu 2016 roku otworzyłam swój własny gabinet okulistyczny w Elblągu na ulicy Hetmańskiej 47E, gdzie pomagam zachować dobre widzenie swoim pacjentom.

Pani doktor jest rewelacyjna. Polecam wszystkim bo mi naprawde bardzo pomogła.

Pani doktor jest rewelacyjna. Polecam wszystkim bo mi naprawde bardzo pomogła.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam

Brak słów zachwytu jak można przebadać małe dziecko, indywidualne podejście, wspaniały człowiek, kompetentna oddana swojej pracy.

Świetna lekarka, zdecydowanie polecam, bardzo uprzejma i konkretna, szczerze mówiąc nie spotkałam jeszcze tak dobrego okulisty jak Pani Doktor a swoja wadę wzroku leczę już od przeszło 12lat .

Super fachowiec, miła dokładna i cierpliwa. Oby więcej takich lekarzy w naszym mieście.

Bardzo dobry fachowiec z super podejściem do dzieci. Polecam

Bardzo dobry fachowiec z super podejściem do dzieci. Polecam

Bardzo kompetentny lekarz! Lukas kubicki stockholm

Bardzo kompetentny lekarz!

Lukas kubicki stockholm

Kompetentna i cierpliwa :) Serdeczna w stosunku do pacjentów, a przede wszystkim znakomity fachowiec. Polecam :)

Spotkałam człowieka wśród lekarzy! Jest cierpliwa, zawsze znajdzie czas na pacjenta, jest specjalistą w swojej dziedzinie! oby więcej takich lekarzy było w naszym kraju!

Od dwóch lat bolało mnie oko. Byłam u wielu specjalistów którzy przepisywali mi tylko kropelki, niestety ból nie ustawał. Szukając pomocy trafiłam do tej Lekarki. Podczas pierwszego badania rozpoznała nowotwór oka. Nie chciałam w to uwierzyć i postanowiłam to sprawdzić u ordynatora w szpitalu wojskowym który wyśmiał tą diagnozę. Po miesiącu ból się nasilił i postanowiłam prywatnie zrobić badanie rezonansu głowy. Okazało się ,że Doktor Nicpoń miała rację badanie potwierdziło jej rozpoznanie. Teraz jestem po usunięciu gałki ocznej ale żyję za co jestem jej bardzo wdzięczna.