lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 roku ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej. Od 2003 roku zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademii Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademii Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W roku 2010 uzyskałam tytuł specjalisty II stopnia z okulistyki. Jestem słuchaczem studiów podyplomowych Europejskiej Szkoły Okulistyki w Szwajcarii (ESASO – European School for Advanced Studies in Ophthalmology). Od 2014 do 2019 roku pracowałam jako starszy asystent na Oddziale Okulistycznym Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie zajmowałam się diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią chorób oczu.
We wrześniu 2016 roku otworzyłam swój własny gabinet okulistyczny w Elblągu na ulicy Hetmańskiej 47E, gdzie pomagam zachować dobre widzenie swoim pacjentom.

Mój sześcioletni syn zaczął mrużyć oczy, oraz narzekał na ich ból. Udałem się z polecenia do pani doktor, która wykonała szereg badań poświęcając na to dużo czasu co się rzadko zdarza u innych lekarzy. Przy tym potrafi wysłuchać pacjenta, do tego jest bardzo miła i sympatyczna z fajnym podejściem do dzieci. Szczerze polecam:)

Pani doktor jest bardzo dobrą i miłą osobą. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a w czasie wizyty potrafi w przystępny sposób przekazać swoją obszerną wiedzę. Byłem u niej tylko na badaniach profilaktycznych, a zostałem potraktowany bardzo poważnie i profesjonalnie. Badanie wzroku przeprowadziła sumiennie i dokładnie. W końcu okulista potraktował pacjenta i takie badanie poważnie. Polecam Panią doktor jako bardzo dobrą specjalistkę.

Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie objaśnia. Bardzo sympatyczny kontakt, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie bada. Serdecznie polecam innym a Pani Doktor dziękuję :-)

Pani doktor Agnieszka Nicpoń to lekarz z powołania ,potrafi słuchać pacjenta . Badania przeprowadza bardzo szczegółowo. Pełen profesjonalizm ,polecam.

Nie sposób jest ocenić profesjonalizm i podejście pani doktor do pacjenta pod względem 6 elementów badania i oceny trafności choroby. Dla mnie w skali od jeden do pięć stawiam sześć.

Pacjentem pani doktor był mój siostrzeniec z zespołem Downa.Każdy,kto ma do czynienia z osobami niepełnosprawnymi wie,jak trudno je diagnozować.Pani doktor cierpliwie i wnikliwie wykonała badanie,postawiła diagnozę i pokierowała na dalsze leczenie.A przy tym stworzyła taką atmosferę,że siostrzeniec bez obaw poddał się wszystkim badaniom.Bardzo polecam,a pani doktor życzę powodzenia.

Bardzo dziękuję pani doktor Agnieszce Nicpoń za profesjonalne zajęcie się moim synem chorym na zespół Downa , któremu tłumaczyła dokładnie wszystkie czynności związane z badaniem oczu ,była bardzo cierpliwa i zaangażowana w to co robi. Czas poświęcony na badanie mojego syna był wykorzystany w 100%. Polecam wszystkim panią doktor Agnieszkę Nicpoń. Pozdrawiam

Dziękuje serdecznie pani dr. Agnieszce NICPON za wspaniale podejście do pacjenta wielkie zaangażowanie w trudne i skomplikowane przypadki, super postępowanie z osobami z zespołem Downa. Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z wizyty .Godna polecenia i jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Podzielam opinię wszystkich pacjentów którzy pozytywnie oceniają lekarza, Panią Agnieszkę Nicpoń. Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką, a przede wszystkim podchodzi do pacjenta w sposób niezwykle ludzki. Wyjaśnia wszystkie procedury medyczne podczas badania zrozumiale dla osoby nieposiadającej wiedzy z zakresu medycyny i wykazuje szczere zainteresowanie pacjentem. POLECAM!!

Pani Agnieszka Nicpoń jest bardzo miłą otwartą na pacjęta osobą, profesjonalnym "fachowcem" w swojej dziedzinie. Zawsze szczegóło przeprowadza badanie. Moja córka oraz ostatnio ja byliśmy pacjetami Pani Agnieszki. Bardzo dziekujemy za pomoc. Wszystkim polecamy takiego lekarza.