lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 r. ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej.

W 2003 r. ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej.
Od 2003 r. zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademi Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademi Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W 2010 r. zdobyłam II stopień specjalizacji z okulistyki.
Jestem słuchaczem studiów podyplomowych Europejskiej Szkoły Okulistyki ( ESASO - European School for Advanced Studies in Ophthalmology).
Od 2014 r. jestem starszym asystentem na Oddziele Okulistycznym Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego.Zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią chorób oczu.

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi. Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie. Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą. Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz.. Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione. Nie ma znaczenia wiek pacjenta, czy rodzaj wizyty, liczy się nade wszystko chęć udzielenia możliwie wszelkiej pomocy. Trafiłam do Pani Agnieszki ...

Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i sama w 100% serdecznie bardzo polecam !!!
Wyrazy szacunku i uznania.. Dziękuje..

Pani Agnieszka jest lekarzem z powołania, posiada profesjonalne podejście do pacjenta. Jest miłą i ciepłą osobą, która za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi, nie zależnie czy pacjentem jest małe dziecko, czy osoba w starszym wieku. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor. Dziękuje i pozdrawiam Robert Klach.

Pani Doktór Agnieszka Nicpoń poświęca każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Dokładnie przebada i wysłucha. W moim przypadku bardzo profesjonalnie prowadzi dalsze leczenie oka po zabiegu.

Pani doktor jest bardzo dobrą i miłą osobą. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a w czasie wizyty potrafi w przystępny sposób przekazać swoją obszerną wiedzę. Byłem u niej tylko na badaniach profilaktycznych, a zostałem potraktowany bardzo poważnie i profesjonalnie. Badanie wzroku przeprowadziła sumiennie i dokładnie. W końcu okulista potraktował pacjenta i takie badanie poważnie. Polecam Panią doktor jako bardzo dobrą specjalistkę.

Mój sześcioletni syn zaczął mrużyć oczy, oraz narzekał na ich ból. Udałem się z polecenia do pani doktor, która wykonała szereg badań poświęcając na to dużo czasu co się rzadko zdarza u innych lekarzy. Przy tym potrafi wysłuchać pacjenta, do tego jest bardzo miła i sympatyczna z fajnym podejściem do dzieci. Szczerze polecam:)

Pani Doktor to wspaniały człowiek, doskonały lekarz, przyjazny małemu pacjentowi. Moja córeczka wyszła od Pani Doktor uśmiechnięta, a ja szczęśliwa, że tacy wspaniali ludzie pomagają innym. Dziękuję Pani Doktor!

Pani Doktor jest nie tylko znanym i cenionym lekarzem,świetnym specjalistą,ale także przemiłym człowiekiem-uprzejmym,kulturalnym z dozą empati,przy tym skromnym,mającym poczucie humoru.Jest lekarzem godnym zaufania dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta.

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w każdym calu, dokładnie zbadała mojego syna i wyjaśniła wynik badania.Czekamy na wizytę kontrolną,

Bardzo dziękuję pani doktor Agnieszce Nicpoń za profesjonalne zajęcie się moim synem chorym na zespół Downa , któremu tłumaczyła dokładnie wszystkie czynności związane z badaniem oczu ,była bardzo cierpliwa i zaangażowana w to co robi. Czas poświęcony na badanie mojego syna był wykorzystany w 100%. Polecam wszystkim panią doktor Agnieszkę Nicpoń. Pozdrawiam

Pani Agnieszka jest kompetentnym specjalistą,zajmuje się bardzo profesjonalnie pacjentem.Bardzo serdeczna.Polecam!