lekarz Agnieszka Słaboń-Duda

Psychiatra

3,9

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu, co pozwala Jej dostrzec i wskazać pacjentowi wszelkie aspekty problemu, z jakim przychodzi. W nagłych wypadkach lub zdarzeniach niecierpiących zwłoki zawsze poradzi co robić. Osoba nastawiona na pomoc innym. Bardzo polecam

Bardzo kompetentna uprzejma pełna zaufania Pani doktor. Tłumaczenie Choroby i jej leczenie zawsze przebiega bez pośpiechu Pani doktor umie wysłuchać pacjenta i dobrać odpowiedni program leczenia,człowiek po wizycie jest naprawdę pozytywnie nastawiony do życia. Jak najbardziej polecam :)

Pani doktor to dobry i profesjonalny lekarz i terapeuta. Jest rzeczowa i konkretna a zarazem ciepła i empatyczna. Umie słuchać i nigdy nie ogranicza czasu wizyty. Jest w pełni zaangażowana i godna zaufania.

Pani doktor jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Wysłuchała, tłumaczyła i wyjaśniała nam zachowanie naszego syna. Po kilku spotkaniach jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego leczenia. Dziękujemy

Pierwsza wizyta była bardzo dobra ale potem zauważyliśmy że pani jest mila ale nie profesjonalna zapytaliśmy po kilku wizytach czy jest w stanie dać nam diagnozę dla naszego syna odpowiedziała że syn nie ma problemu i to tylko hormony . Kiedy synowi się pogorszyło nie wzięła żadnej odpowiedzialności za to . Często rzuca uwagami na temat życia osobistego co według mnie jest nie na miejscu . Odeszliśmy po kilkunastu spotkaniach ponieważ nie dawało to żadnych efektów .. u drugiego psychiatry u syna stwierdzono zaburzenia odżywiania.. brak słów

Wyjątkowa lekarka. Bardzo kompetentna, wsłuchująca się w problemy pacjenta, o dużej kulturze osobistej. W żadnym stopniu nie oranicza czasu wizyty. Dostępna w każdej chwili, jeśli wymaga tego sytuacja. Zrobiła ze mnie zupełnie innego człowieka i odmieniła moje życie i poczucie wartości. Pomimo innej, ciężkiej i poważnej choroby, zacząłem mysleć poizytywnie, ma siły do walki o życie. Cieszę się życiem i każdym dniem. Smutek, przygnębienie? A co to jest? :):). Zdecydowanoie polecam.;

Bardzo miła pani doktor. Cieszę się, że na pierwszą wizytę trafiłam właśnie do niej. Widzę światełko w tunelu, że może być lepiej. Z czystym sumieniem mogę polecić

Absolutny brak profesjonalizmu . W sytuacji kryzysowej nie ma co liczyć na wsparcie . Plusem jest to że nie ogranicza czasu wizyty . Niestety pani doktor bardziej czuje się jak na spotkaniu na kawę niż na wizycie . Nie polecam nikomu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest osobą uprzejmą i otwartą, stwarza przyjazną atmosferę do rozmowy, co wydaje mi się szczególnie ważne zwłaszcza na początku. Rzeczowo objaśniła kolejne etapy leczenia, odpowiadała na moje pytania. Jak najbardziej polecam!

Kompetentna, bardzo sympatyczna pani doktor, jestem zadowolony z leczenia, właściwie dobrala leki, wszystko tlumaczy. Polecam