lekarz Agnieszka Słaboń-Duda

Psychiatra

Kiepski fachowiec za to wywyższa sie okropnie.... nie polecam iść z większymi problemami bo można się gorzej zdołować

Wspaniała, cierpliwa i empatyczna kobieta, a przy tym kompetentna w swojej profesji... Poprostu lekarka z powołania. Podziwiam niegasnące zaangażowanie w pomoc szczególnie osobom z niepełnosprawnoscią intelektualną. Dziękujemy

Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu ze stronu "Pani" doktor. Pani żyje w swoich przekonaniach, nie dopuszcza do siebie myśli, że pacjent może czuć inaczej. Brak jakiejkolwiek diagnozy, jakiekolwiek próby rozmowy kończą się kompletnie niczym.

Nie polecam nikomu tej Pani doktor zero empati znarla mi kokezanka ,wylysialam rycze calymi dniami a lekarka odmowila teleporady bo nie bylam w takim stanie przyjść do placowki. Skonczyly mi sie leki zostawila na lodzie zero kompwtencji i serca nie potrafi nic zdiagnozowac ,sztampowo i nie po ludzku traktuje ludzi jest mnostwo lekarzy kompententnych a nie uwazajacych ze pozjadali wszytkie rozumy psychiatra psychiatrze nierówny nikomu nie pokecam bo mozna po leczeniu u Niej dostac wiekszej depresji i nerwicy Bede wszytkich informowala jaki to tragiczny lekarz ktory bedzie sie oewnie bronił ale tak sie osob w potrzebie nie zostawia prowadzonych..karma wroci...

Bardzo, bardzo polecam Panią doktor. Kompetencja, doświadczenie i życzliwość. Poświęciła mi bezinteresownie dużo czasu i bardzo mi pomogła, chociaż wcale nie musiała. Polecam tego lekarza.

Bardzo, bardzo polecam Panią doktor. Kompetencja, doświadczenie i życzliwość.

Bardzo miła pani doktor. Cieszę się, że na pierwszą wizytę trafiłam właśnie do niej. Widzę światełko w tunelu, że może być lepiej. Z czystym sumieniem mogę polecić

Bardzo kompetentna uprzejma pełna zaufania Pani doktor. Tłumaczenie Choroby i jej leczenie zawsze przebiega bez pośpiechu Pani doktor umie wysłuchać pacjenta i dobrać odpowiedni program leczenia,człowiek po wizycie jest naprawdę pozytywnie nastawiony do życia. Jak najbardziej polecam :)

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista o dużym doświadczeniu, co pozwala Jej dostrzec i wskazać pacjentowi wszelkie aspekty problemu, z jakim przychodzi. W nagłych wypadkach lub zdarzeniach niecierpiących zwłoki zawsze poradzi co robić. Osoba nastawiona na pomoc innym. Bardzo polecam

Pani doktor jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Wysłuchała, tłumaczyła i wyjaśniała nam zachowanie naszego syna. Po kilku spotkaniach jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego leczenia. Dziękujemy

Pani doktor to dobry i profesjonalny lekarz i terapeuta. Jest rzeczowa i konkretna a zarazem ciepła i empatyczna. Umie słuchać i nigdy nie ogranicza czasu wizyty. Jest w pełni zaangażowana i godna zaufania.