lekarz Agnieszka Słaboń-Duda

Psychiatra

Pierwsza wizyta była bardzo dobra ale potem zauważyliśmy że pani jest mila ale nie profesjonalna zapytaliśmy po kilku wizytach czy jest w stanie dać nam diagnozę dla naszego syna odpowiedziała że syn nie ma problemu i to tylko hormony . Kiedy synowi się pogorszyło nie wzięła żadnej odpowiedzialności za to . Często rzuca uwagami na temat życia osobistego co według mnie jest nie na miejscu . Odeszliśmy po kilkunastu spotkaniach ponieważ nie dawało to żadnych efektów .. u drugiego psychiatry u syna stwierdzono zaburzenia odżywiania.. brak słów

Absolutny brak profesjonalizmu . W sytuacji kryzysowej nie ma co liczyć na wsparcie . Plusem jest to że nie ogranicza czasu wizyty . Niestety pani doktor bardziej czuje się jak na spotkaniu na kawę niż na wizycie . Nie polecam nikomu

Wyjątkowa lekarka. Bardzo kompetentna, wsłuchująca się w problemy pacjenta, o dużej kulturze osobistej. W żadnym stopniu nie oranicza czasu wizyty. Dostępna w każdej chwili, jeśli wymaga tego sytuacja. Zrobiła ze mnie zupełnie innego człowieka i odmieniła moje życie i poczucie wartości. Pomimo innej, ciężkiej i poważnej choroby, zacząłem mysleć poizytywnie, ma siły do walki o życie. Cieszę się życiem i każdym dniem. Smutek, przygnębienie? A co to jest? :):). Zdecydowanoie polecam.;

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest osobą uprzejmą i otwartą, stwarza przyjazną atmosferę do rozmowy, co wydaje mi się szczególnie ważne zwłaszcza na początku. Rzeczowo objaśniła kolejne etapy leczenia, odpowiadała na moje pytania. Jak najbardziej polecam!

Kompetentna, bardzo sympatyczna pani doktor, jestem zadowolony z leczenia, właściwie dobrala leki, wszystko tlumaczy. Polecam

powiem krótko nie polecam dramat kompletny brak kompleksowości i kompetencji zupełny braktłumaczenia choroby, słucha i nic nie robi