Lekarze Kielce

Psychiatra

Wojska Polskiego 16a lok. 3
25-754 Kielce

Według mnie - najlepszy psychiatra w Kielcach. Polecam wszystkim chorym
Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.
To dosłownie dr Judym, aż trudno wyrazić Jego poświęcenie dla dobra pacjenta. No cóż nie chcę się ujawniać, gdyż środowisko lekarskie jest zbyt przejęte swoją indywidualną rolą

lekarz Agnieszk Ciba-Stemplewska

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam z czystym sumieniem. Oby każdy lekarz podchodził do pacjenta jak doktor. Wszystko wytłumaczy co z czym się je.

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Agnieszka Piwońska-Sternak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Warszawska
25-547 Kielce

Pani dr Agnieszka to stomatolog z powołania, miła i sympatyczna, a ceny w jej gabinecie bardzo przyzwoite. Serdecznie polecam AGBO-DENT w Kielcach !!!

lekarz Bartłomiej Kotucha

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Zabieg usunięcia woreczka żółciowego w styczniu 2018, świetny specjalista i przesympatyczny lekarz, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Łukasz Kania

ulica Toporowskiego 82/12
25-649 Kielce

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Bardzo dokładny, fachowy i z poczuciem humoru. Wizyty u niego przestają być przykrością i dzięki podejściu do pacjenta nie wiadomo kiedy mijają. Bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Luiza Kryczka-Kania

Dermatolog

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Kompetentna, miła i pamięta pacjentów. To wielka zaleta - niespotykana w gabinetach lekarskich. Prawdziwy lekarz. Elżbieta

lekarz Ewa Giermakowska

Internista, Kardiolog

Przychodnia
JAGIELLOŃSKA 92
25-734 Kielce

bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, wizyta trwa dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane, a pacjent poinformowany o terapii. wszystko przebiega w miłej atmosferze. lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Paweł Garnuszewski

Psychiatra

ul. Podgórska 20
25-103 Kielce

Tez serdecznie polecam pana doktora Pawła Garnuszewskiego z poradni na Mickiewicza 4 w Kielcach (nie Podgórska - to jakiś błąd) , który jest cierpliwy i potrafi pomóc skutecznie. Jan Zuba
Opinia dodana przez: Jan Zuba

lekarz Norbert Bałchanowski

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Bardzo dobry lekarz, jestem niezwykle wdzięczna że z tak dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, wnika w problem i niestrudzony dąży do jego rozwiązania. Bezinteresownie stara się pomóc od przyjęcia na oddział do samego opuszczenia oddziału przez pacjenta, dodatkowo wskazuje możliwości leczenia u innych specjalistów gdyż on jako chirurg niweluje skutki ale przyczyny są gdzie indziej. Od początku do końca wie co robi i podejmuje się trudnych zabiegów. Poznałam ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Sroka

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Fantastyczny fachowiec, miły, uprzejmy i cierpliwy. Na wizytę przyszedłem niemal głuchy, gdy wychodziłem przeszkadzało mi bzyczenie komara. Pan Doktor pracował nade mną ponad pół godziny ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. Niestety jest i skutek uboczny. Muszę szybko zmienić samochód na elektryka bo silnik ryczy tak, że trudno to wytrzymać, a tyle lat mi to nie przeszkadzało - ciekawe. Gorąco polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Radosław Wiktorowski

Zakład Opieki Specjalistycznej
Wojska Polskiego 65A/43
25-389 Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny, życzliwy, cierpliwy, poświęca dużo czasu na omówienie diagnozy i metody leczenia, wzbudza zaufanie, że jest się w dobrych rękach.

mgr Justyna Parlak

Psychoterapeuta

Stowarzyszenie Psychoterapii PoRozumienie
Klonowa 40A/5
Kielce

Dziękuję Pani Justynie za okazaną pomoc, która okazała się skuteczna w rozwiązaniu moich problemów. Pani Justyna życzliwie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Monika Kucharczyk

Dermatolog, Medycyna estetyczna

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pani doktor bardzo miła,uprzejma, kompetentna. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba. Polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Grażyna Borzęcka

Astronautów lok. 4
25-337 Kielce

Polecam bardzo dobry lekarz dla całej rodziny .Zawsze dostępna,do domu chorego przyjedzie na czas.Super lekarz :)

lekarz Dariusz Adamczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

lekarz Danuta Gąsior-Perczak

Internista, Endokrynolog

Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja IX Wieków Kielc 6/18
25-516 Kielce

Polecam tą doktor. Duża wiedza i doświadczenie. Cieszę się, że mnie przyjęła, bo już podobno nie przyjmuje nowych pacjentów. Zleciła mi dodatkowe badania, ustawiła leki i to w dużej mierze dzięki niej urodziłem zdrowego syna. Dziękuje.