Lekarze Kielce

lekarz Urszula Patińo-Duran

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Władysława Orkana 16/72
25-548 Kielce

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepła osobą. Dokładnie bada i słucha pacjenta. Diagnoza trafna😉 polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Iwona Żmuda

Konopnickiej 5
25-410 Kielce

Bardzo fachowa i miła osoba, leczy dokładnie, dba o komfort pacjenta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci - mnóstwo cierpliwości, ale też stanowczości i poczucia humoru. Pani doktor można na 100% zaufać.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Marta Tomaszewska

Barwinek 6/38
25-150 Kielce

Pani doktor jest najcudowniejszym, najcieplejszym lekarzem jakiego znam. Jest lekarzem prowadzącym mojego synka, kontakt z Panią doktor jest wspaniały. Szkoda że tak mało jest lekarzy z tak "ludzkim" podejsciem ❤
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Sławomir Knap

ul. Złota 23
25-015 Kielce

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego u mnie leczenia ortodontycznego przez Pana Dr-a, mimo mojego beznadziejnego przypadku,wdzięczny pacjent, polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Suchojad

Urolog

25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Joanna Maciejewska-Stelmach

Internista, Reumatolog

25-371 Kielce

Lekarz, jeden z najlepszych, najsympatyczbiejszych i najbardziej kompetentny, z jakim miałam styczność. Polecam. Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

dr Aleksandra Michalec

Radiolog

25-371 Kielce

Pani doktor bardzo kompetentna i zaangażowana. Posiada dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Przyjazna i bezstresowa atmosfera w trakcie badania, Pani doktor wszystko tłumaczy i przeprowadza badanie z należytą dokładnością. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Maria Sieczko

Internista, Pediatra

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bohdan Kozielski

Chirurg naczyniowy

c m omega
Kielce

Fantastyczny lekarz.Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.Miły i uprzejmy dla pacjentów.Polecam wszystkim z chorobami naczyń.

dr n. med. Marcin Sadowski

Kardiolog

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

lekarz z powołania polecam kompetentny, uprzejmy i wie o czym mówi

dr n. med. Agnieszka Janion-Sadowska

Kardiolog

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

mogę pisać w samych superlatywach : kompetencje , poświęcony czas ,godna polecenia , tłumaczy jasno o chorobie i stanie chorego ,do tego bardzo uprzejma .

lek. dent. Sylwia Sarnecka-Konarska

Salubris
ul. Planty 16C/12B
25-502 Kielce

Polecam gabinet Salubris i panią S. Sarnecką-Konarską. Młoda, miła, niezwykle precyzyjna i punktualna- a to wśród dentystów nie jest zbyt "popularna" cecha ;)

lekarz Monika Siołek

Genetyk kliniczny

Leszczyńska 27
25-321 Kielce

Kobieta o profesionalna..komunikatywna..dobrze precyzuje pytania..slucha..szczera..majaca dobry kontakt z pacjentem. Jestem pod wielkim wrazeniem i pewnie inni sa tego samego zdania
Opinia dodana przez: Bozena

lek. stom. Ewa Wenus

Prywatny Gabinet
ul. Wawrzyńskiej 20
Kielce

Polecam Panią Doktor. Bez naciągania, że wszystko do leczenia, dużo tłumaczy jak dbać o zęby (nitka! - jeszcze dzieciom dała takie w kształcie zwierzątek). Do tego niedrogo. Naprawdę można polecić.
Opinia dodana przez: Wojtek
Witam, na wizycie u w/w lekarza byłam w ŚCO, stwierdzono u mnie chorobę nowotworową,wyjaśnił mi co to za choroba, jak będzie przebiegało leczenie i postrał się bym szybko trafiła na oddział chemioterapii, potraktowałmnie bardzo bo ludzku, nie nastraszył a raczej zmobilizował do walki. I to wszystko bez dawania żadnych peniędzy - naprawdę polecam :D

lek. dent. Marcin Sielski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat. Wykonywał u mnie resekcje, usuwał ósemki oraz zakładał implant. Wszystko odbywało się w bardzo profesjonalnej oraz przyjaznej atmosferze. Za każdym razem czułam, że Pan Doktor poświęca mi 100% uwagi. Za każdym razem NIC nie bolało. Pan Doktor cierpliwie wszystko tłumaczy a do tego ma niesamowite poczucie humoru, które zawsze sprawiało, że wcale się nie denerwowałam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze! A.

lekarz Piotr Bryk

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Sumienny, zaangażowany, bardzo inteligentny a do tego obdarzony wielką empatią. Cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo dużo wymaga od siebie a dla pacjentów ma cierpliwości cały worek.
Opinia dodana przez: A

lekarz Michał Rączka

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jak najlepsze wrażenia po pierwszej wizycie u Pana doktora Michała Rączki.Uprzejmość, kompetencje, jasność i szczegółowość przekazu. Dziękujemy. Pacjentka Danuta z córką
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Jerzy Chmielnicki

ZOZ MSW
ulica Ogrodowa 11
25-130 Kielce

Bardzo miły i konkretny lekarz, byłem już kilka razy na zabiegach chirurgicznych i zawsze jest super podejście do pacjenta. Polecam szczerze .
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Adrian Hara

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Pan Adrian Hara jest bardzo dokładnym ginekologiem. Świetnie prowadzi ciąże i dba o swoje pacjentki. Nie ma podziału na prywatne i te na NFZ. Będąc w szpitalu przed porodem, jak i po, potrafił normalnie przyjść do sali i chwilę porozmawiać.
Opinia dodana przez: Angelika