dr n. med. Agnieszka Szukaładr n. med. Agnieszka Szukała - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor nauk medycznych z zakresu medycyny, specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w medycynie estetycznej. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowo – szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła zagraniczne staże w klinikach niemieckich miedzy innymi w Dortmund, Brilon, Hoxter, Hoyerswed, Plauen.

Wykonywane badania:
- konsultacje ginekologiczne,
- badanie piersi,
- USG ginekologiczne,
- monitorowanie owulacji,
- badania hormonalne,
- badania profilaktyczne,
- cytologia

Bardzo jestem wdzięczna Pani Doktor za trafne rozpoznanie zmiany i skierowanie mnie na udany zabieg operacyjny. Dziękuję z całego serca i życzę Pani dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka. Justyna K.

Również zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Bardzo dobra ginekolog..!

Również zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Bardzo dobra ginekolog..!

Dr Szukała to zdecydowanie najlepszy ginekolog i położnik. Jest nie tylko znakomitym fachowcem, ale ma też rewelacyjne podejście do pacjentki i sposób bycia. Każda z nas wie, że jest niezmiernie ważne zwłaszcza w tej specjalizacji. Warto zaufać dr Szukale. Wtedy można mieć pewność, że jest się w naprawdę dobrych i profesjonalnych rękach. Polecam Dr Szukałę wszystkim kobietom. Pani Doktor nie traktuje swoich pacjentek przedmiotowo jak niestety część lekarzy. Nie wspomnę już o kulturze osobistej i delikatności. Pacjent pod opieką DR Szukały może poczuć się odpowiednio bezpiecznie nie tylko pod względem ...

Warto zaufać dr Szukale. Wtedy można mieć pewność, że jest się w naprawdę dobrych i profesjonalnych rękach. Polecam Dr Szukałę wszystkim kobietom. Pani Doktor nie traktuje swoich pacjentek przedmiotowo jak niestety część lekarzy. Nie wspomnę już o kulturze osobistej i delikatności. Pacjent pod opieką DR Szukały może poczuć się odpowiednio bezpiecznie nie tylko pod względem medycznym ale i psychicznym. Dr Szukała dba o swoje podopieczne i rewelacyjnie kieruje personelem. Z czystym sumieniem zarekomenduje wszystkim kobietom dr Szukałę!

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Pani Doktor Agnieszki Szukały.

Przystępny lekarz, poświęca tyle uwagi ile wymaga problem,szczegółowo odpowiad na pytania. Fachowe podejście do pacjenta. Lekarz naprawdę godny polecnia. Uwazam, że znalazłam lekarza ginekologa, którego już nie zmienię.

Świetny lekarz! Pierwszy raz zdecydowałam się na wizytę u ginekologa w ramach NFZ (wcześniej zawsze prywatnie). Absolutnie nie czułam się inaczej traktowana z tego tytułu. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, z własnej inicjatywy wykonała dodatkowe badania. Drobiazgowa, kompetentna, już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że mam do niej pełne zaufanie. Kolejna wizyta u Pani Doktor będzie już zupełnie bez stresu.

Bardzo dobra lekarka. Pani Doktor robiła mi USG i wykryła u mnie endometriozę pod postacią torbieli czekoladowej.Wcześniej byłam u innych lekarzy, którzy nic nie stwierdzili.Zdecydowanie polecam.Ponadto Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna.

Dr Szukała jest zdecydowanie najlepsza. Pomijam przyzwoity koszt wizyty. Schludność, ludzkie i profesjonalne podejście do pacjenta oraz szczera rozmowa i poparta wielką wiedzą to cechy które mnie urzekły. Z całym przekonaniem i sercem polecam Panią Doktor Agnieszkę Szukałę. Lekarz z sercem!

Dociekliwa, zadbana oraz miła lekarka. Zawsze usmiechnięta z poczuciem humoru, ogromny komfort podczas badania. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam włąsnie na dr Szukałę. Życzę wszystkim tak fachowej opieki i tych złotych rąk. Polecam !!

I ja też należę do szerokiego grona gorących zwolenniczek Pani DR SZUKAŁY Cenię ja za jej profesjonalizm, zaangażowanie, schludność oraz uśmiech. Jest doskonała w ginekologii jak i w położnictwie.