dr n. med. Agnieszka Szukaładr n. med. Agnieszka Szukała - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor nauk medycznych z zakresu medycyny, specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w medycynie estetycznej. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowo – szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła zagraniczne staże w klinikach niemieckich miedzy innymi w Dortmund, Brilon, Hoxter, Hoyerswed, Plauen.

Wykonywane badania:
- konsultacje ginekologiczne,
- badanie piersi,
- USG ginekologiczne,
- monitorowanie owulacji,
- badania hormonalne,
- badania profilaktyczne,
- cytologia

Długo szukałam specjalisty..., a Dr Szukała to ginekolog godny polecenia każdej kobiecie, która szuka i nie znalazła.... W trakcie wizyt Dr Szukała zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni i odpowie na każde frapujące pytanie. Atmosfera podczas wizyty zawsze jest bardzo miła. Polecam bo to świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrafi uspokoić i rozluźnić atmosferę, zrobi wszystko po mistrzowsku!. Reasumując jestem bardzo zadowolona z opieki! Serdecznie dziękuje i pozdrawiam Panią doktor!

Dr Szukała jest naprawdę dobrym i rokującym specjalistą Podejście i stosunek do pacjentek ma wręcz książkowy. Jest bardzo delikatna. Nie miałam żadnych przykrych odczuć przy badaniu. Do tego zawsze miła i uśmiechnięta. Polecam!

Niesamowita lekarka! Ta dziewczyna kiedyś będzie profesorem ginekologii.

Niesamowita lekarka! Ta dziewczyna kiedyś będzie profesorem ginekologii.

Zadbana, kompetentna - Po prostu profesjonalista! Polecam

Zadbana, kompetentna - Po prostu profesjonalista! Polecam

Świetna doktorka - WSPANIAŁY operator, SPECJALISTA OD CIĄŻ powikłanych oraz cudowny psycholog ! Delikatna, wytłumaczy... na GORĄCO POLECAM !!

Z całego serca polecam, niezwykły profesjonalizm, fachowa wiedza w połączeniu z ciepłem i życzliwością, cierpliwa i taktowna, kontakt telefoniczny o każdej porze dnia i nocy, lekarz z powołania - o takich bardzo trudno, zawdzięczam Jej zdrowie mojej upragnionej Córeczki, polecam serdecznie!

Pani Doktor jest solidnym fachowcem,nie leje wody i nie owija w bawełnę. Widać, że zna się na ginekologii. Mnie przyjęła bezpłatnie w prywatnym gabinecie i wyleczyła mnie z kłykcin kończystych.Nie wzięła nawet grosza. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza.

Znakomita lekarka ! Bardzo uprzejma, przeprowadza wszystkie badania, dobrała leki po których czuję się świetnie ! Polecam !

zdecydowanie nie polecam.Byłam u iej ostatnio,byłą to pierwsza moja wizyta.Podejrzewam ze jestem w ciąży poniewaz 4 testy wyszły pozytywne.Pani doktor zbadala i powiedziała ze jeszcze nic nie widac,ze wszystko sie moze jeszcze stać(oczywiscie chodzilo jej o poronienie lub c.pozamaciczna),nie wspiera na duchu tylko

Najlepsza w Matce Polce!Zdecydowanie na tak!

Najlepsza w Matce Polce!Zdecydowanie na tak!