Agnieszka Wolska

1,3
1,3

Niestety wizytę oceniam tragicznie. Dr bardzo niemiła, nie jest pomocna. Wiele pytan zostało bez odpowiedzi. Diagnoza odbiegała bardzo od rzeczywistości. Nie polecam!

Zgadzam się z przedmówcami. Zwykłe chamstwo nie mówiąc o miernym poziomie wiedzy. Badanie które robiła Wolska nie wykazało bardzo poważnych zmian (guzków). Zostały zdiagnozowane w bardzo prosty sposób przez innego lekarza, podczas innego badania USG. To które robiła Wolska od razu wydało mi się podejrzane. Na wstepie mojej wizyty domagała się przedstawienia wyników poprzedniego USG tak jakby nie miała pojęcia co nalezy umieścic w opisie badania. Ciekawa jestem jak ten lekarski kocmołuch zdał egzamin specjalizacyjny...

Ciekawa jestem jak ten lekarski kocmołuch zdał egzamin specjalizacyjny...

Arogancja i opryskliwość tego lekarza przechodzi wszelkie granice. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam!!! Arogancja, traktowanie pacjenta "z góry", jako "zło konieczne". Pani doktor bardzo się spieszyła, niczego nie tłumaczyła. Mówi do pacjenta patrząc w okno. Koszmar za własne pieniądze.