mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Psycholog a zarazem przyjaciel :) Pani Agnieszka jest świetną osobą. Do niedawna byłam "szarą myszką", która nie potrafi spojrzeć swobodnie w lustro przez swoje kompleksy. Czułam się taka maleńka, niewidzialna, odrzucona i niedostrzegana przez otoczenie. Miałam problemy z wyrażaniem samej siebie, swojego zdania i potrzeb. Byłam przerażona tym, co "inni" o mnie powiedzą, pomyślą itd. Mimo wielu sukcesów wierzyłam w to, że jestem niedoskonała, czegoś mi brakuje oraz nie jestem wystarczająco dobra. Moją wartością nie byłam dla siebie ja sama, a raczej to co posiadam. Wszystkimi "swoimi" wyobrażeniami i przeżywaniem ...

Psycholog a zarazem przyjaciel :)
Pani Agnieszka jest świetną osobą. Do niedawna byłam "szarą myszką", która nie potrafi spojrzeć swobodnie w lustro przez swoje kompleksy. Czułam się taka maleńka, niewidzialna, odrzucona i niedostrzegana przez otoczenie. Miałam problemy z wyrażaniem samej siebie, swojego zdania i potrzeb. Byłam przerażona tym, co "inni" o mnie powiedzą, pomyślą itd. Mimo wielu sukcesów wierzyłam w to, że jestem niedoskonała, czegoś mi brakuje oraz nie jestem wystarczająco dobra. Moją wartością nie byłam dla siebie ja sama, a raczej to co posiadam. Wszystkimi "swoimi" wyobrażeniami i przeżywaniem każdego błędu, porażki czy popełnionej gafy sprawiłam, że moje poczucie własnej wartości obniżyło się do minimum, nabawiłam się nerwicy, miewałam silne bóle głowy, każde wystąpienie publiczne (nawet w małym gronie) były dla mnie koszmarem i powodem nieprzespanych nocy i wielu, wielu innych zaburzeń a o asertywności to już nie było mowy. Na temat moich wspomnień z tamtego okresu mogłabym się rozpisywać i rozpisywać. Wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłam Panią Agnieszkę - to był przełom w moim życiu. Pierwszy raz szczerze i bez pohamowań z kimś porozmawiałam, jak z przyjacielem, którego tak naprawdę nie miałam.
Systematyczne rozmowy, spotkania, zadania i wyzwania sprawiły, że nareszcie stąpam twardo i pewnie po ziemi. Jestem pewna siebie, dumna ze swoich sukcesów, nawet tych najmniejszych. Cieszę się z każdego dnia. Energia i ciepło Pani Agnieszki udzielało mi się podczas każdego spotkania. Mój zawód wymaga pewności siebie, stanowczości i wiele innych cech, dzięki którym za sprawą Pani Agnieszki właśnie spełniam swoje marzenia:)

Bardzo dobry psycholog i wspaniała osoba - przyjaciel, który zawsze służy rozsądną radą w każdej dziedzinie oraz wywołuje uśmiech na twarzy. Przed spotkaniami z Panią Agnieszką nie potrafiłam sobie poradzić z moją traumą, a przez to coraz częściej bieg mojego życia wymykał mi się spod kontroli. Ta kobieta pozwoliła mi zrzucić z siebie ciężar wypowiadanych słów, pogodzić z tym, że to co się stało jest przeszłością, wyciągnąć korzystne wnioski na przyszłość, przestać się obwiniać. Mija kilka miesięcy od ostatniego spotkania, a ja czuję się coraz silniejsza, bardziej niezależna, wzięłam życie w swoje ręce i uwierzyłam, że to co się zdarzyło wcale mnie nie skreśla i nie determinuje mojego życia. Co więcej, Pani Agnieszka zauważyła także dlaczego tak trudno było mi poradzić sobie z emocjami związanymi z tym wydarzeniem, dostrzegła problemy tkwiące we mnie, które nie dawały mi odciąć się od przeszłości i właściwie postrzegać teraźniejszości. Wspólnymi siłami poradziłyśmy sobie z tym wszystkim. Pani Agnieszka otworzyła mi oczy na popełniane niegdyś błędy obwiniania się i złej percepcji tego, co mnie otacza i taką Nową Mnie wypuściła w wielki świat.
Zawsze będę Pani za to wdzięczna. Dziękuję i z całego serca polecam!

Z niepokojem przeczytalam dwie negatywne oceny Pani psycholog Agnieszki Zaporowskiej, ktore ukazaly sie w ostatnim czasie. Podjelam temat w ramach dzialu "podyskutuj o opinii" ale tresc wpisu jest malo zauwazalna wiec zamieszczam go jeszcze raz tutaj. Odpowiedz na wpis ANONIMA z dnia 27 listopada 2011r.: "Droga Pani. To co Pani pisze na temat psycholog Agnieszki Zaporowskiej wyraznie swiadczy o tym, ze Pani ani jej corka nigdy nie bylyscie jej pacjentkami. Co za bzdury tu Pani wypisuje.. Dziwi mnie, ze symptomy "powaznej choroby psychicznej" nie byly przed wizyta u P.Agnieszki rozpoznane ...

Odpowiedz na wpis ANONIMA z dnia 27 listopada 2011r.:
"Droga Pani. To co Pani pisze na temat psycholog Agnieszki Zaporowskiej wyraznie swiadczy o tym, ze Pani ani jej corka nigdy nie bylyscie jej pacjentkami. Co za bzdury tu Pani wypisuje.. Dziwi mnie, ze symptomy "powaznej choroby psychicznej" nie byly przed wizyta u P.Agnieszki rozpoznane przez zadnego pediatre, ani nie zaniepokoily na tyle nauczycieli w przedszkolu a pozniej w szkole, by skierowac dziecko na badania do poradni psychologiczno- pedagogicznej. Jestem pedagogiem szkolnym i wiem, ze uczniowie z zaburzeniami zachowania sa powszechnie diagnozowani przez zespol specjalistow w Poradni. Czyzby Pani w glebokiej trosce o corke nie podejmowala prob zadnych innych konsultacji??? Mysle, ze jest Pani zawistna sasiadka albo wspolmalzonka tego pana, ktory napisal tutaj, ze dzieki terapii przejrzal na oczy. Pozdrawiam, Ewa Mroczka"

Nasuwa mi sie jeszcze jedna mysl.. byc moze negatywne oceny zostaly wystawione przez nieuczciwa konkurencje zazdrosna o popularnosc i skutecznosc terapii niesionej przez psycholog Zaporowska. Jest ona wysokiej klasy specjalista z pelnymi kwalifikacjami i wyjatkowo empatyczna osoba.

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej... Niesamowita!! Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!! Szybko postawiła mnie na nogi! Dzięki trafnemu zdiagnozowaniu problemów... i wiedzy jak te problemy szybko i skutecznie rozwiązać. Niesamowita kobieta! Żywo interesująca się człowiekiem! Kochająca ludzi! Pozbyłam się lęków, poczucia bycia gorszą.. a pozwoliłam sobie być sobą! Jestem szczęśliwa! Wdzięczna!! Zapisujcie się tylko do niej!! :) Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej...
Niesamowita!!
Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!!
Zapisujcie się tylko do niej!! :)

Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę w cięższych chwilach, które czasem przytrafiają się w życiu. Jest to wspaniała psychoterapeutka, która w bardzo krótkim czasie potrafi zdziałać cuda z psychiką człowieka  Wspaniała psychoterapeutka z empatycznym i życzliwym podejściem do pacjenta i jego problemów. Bardzo trafnie diagnozuje problem, pomaga uwierzyć w siebie poprzez zmianę myślenia i nastawienia do życia. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Gorąco polecam.

Pani Agnieszka to wspaniały psycholog i dobry czlowiek. Dzięki terapii odzyskalam wiare w siebie. Dzięki tym niej dojrzałam jestem bardziej pewna siebie osobą . Nareszcie zaczynam być szczęśliwą pełną wiary w siebie osobą. Pani Agnieszka jest godnym polecenia psychologiem i przyjacielem . Dziękuję 😁

Moja :) Agnieszka Zaporowska jest wspaniałym psychologiem, już na pierwszej wizycie postawiła właściwą diagnozę. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy. Konkretna i energiczna :) Skradła moje serce :) Ta terapia to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu ... bo jest już inne :) AGA DZIĘKUJĘ :)

Trafiłem do Agnieszki z dosyć mocno zaawansowaną depresją, brakiem wiary w siebie, lekkimi stanami lękowymi. Moja terapia trwała ok. 1,5 miesiąca po czym wróciłem do "świata żywych" znowu mam ochotę pracować, śmiać się, wstawać z łóżka co rano. Nie potrafię opisać tego słowami jak Agnieszka zmieniła moje życie :) jestem Jej wdzięczny po stokroć :) Co do samej osoby Agnieszka reprezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą do tego jest bardzo ciepła i aż emanuje dobrocią w 100% POLECAM :)

Pani Agnieszka to wspaniała, ciepła osoba, wspaniały terapeuta... Nauczyła mnie wierzyć w siebie, pokazała jak radzić sobie z lękami i żyć bez strachu. Dzięki tym spotkaniom dojrzałam i nabrałam odwagi do podejmowania decyzji w moim życiu. Dzięki terapii zaczynam być naprawdę szczęśliwa i staram się rozwijać pracę nad sobą. Polecam gorąco !!!

Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą bardzo sympatyczna dzięki terapii dostałam całkiem nowe drugie życie i jestem zupełnie nową osobą jestem ogromnie wdzięczna za otrzymaną pomoc. Dziękuję :) polecam z całego serca

Wciąż poszukujesz "Psycholog Lubliniec"?

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9