mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Pani Agnieszka to wspaniała, ciepła osoba, wspaniały terapeuta... Nauczyła mnie wierzyć w siebie, pokazała jak radzić sobie z lękami i żyć bez strachu. Dzięki tym spotkaniom dojrzałam i nabrałam odwagi do podejmowania decyzji w moim życiu. Dzięki terapii zaczynam być naprawdę szczęśliwa i staram się rozwijać pracę nad sobą. Polecam gorąco !!!

Bardzo dobry psycholog i wspaniała osoba - przyjaciel, który zawsze służy rozsądną radą w każdej dziedzinie oraz wywołuje uśmiech na twarzy. Przed spotkaniami z Panią Agnieszką nie potrafiłam sobie poradzić z moją traumą, a przez to coraz częściej bieg mojego życia wymykał mi się spod kontroli. Ta kobieta pozwoliła mi zrzucić z siebie ciężar wypowiadanych słów, pogodzić z tym, że to co się stało jest przeszłością, wyciągnąć korzystne wnioski na przyszłość, przestać się obwiniać. Mija kilka miesięcy od ostatniego spotkania, a ja czuję się coraz silniejsza, bardziej niezależna, wzięłam życie w swoje ręce i uwierzyłam, że to co się zdarzyło wcale mnie nie skreśla i nie determinuje mojego życia. Co więcej, Pani Agnieszka zauważyła także dlaczego tak trudno było mi poradzić sobie z emocjami związanymi z tym wydarzeniem, dostrzegła problemy tkwiące we mnie, które nie dawały mi odciąć się od przeszłości i właściwie postrzegać teraźniejszości. Wspólnymi siłami poradziłyśmy sobie z tym wszystkim. Pani Agnieszka otworzyła mi oczy na popełniane niegdyś błędy obwiniania się i złej percepcji tego, co mnie otacza i taką Nową Mnie wypuściła w wielki świat.
Zawsze będę Pani za to wdzięczna. Dziękuję i z całego serca polecam!

Psycholog a zarazem przyjaciel :) Pani Agnieszka jest świetną osobą. Do niedawna byłam "szarą myszką", która nie potrafi spojrzeć swobodnie w lustro przez swoje kompleksy. Czułam się taka maleńka, niewidzialna, odrzucona i niedostrzegana przez otoczenie. Miałam problemy z wyrażaniem samej siebie, swojego zdania i potrzeb. Byłam przerażona tym, co "inni" o mnie powiedzą, pomyślą itd. Mimo wielu sukcesów wierzyłam w to, że jestem niedoskonała, czegoś mi brakuje oraz nie jestem wystarczająco dobra. Moją wartością nie byłam dla siebie ja sama, a raczej to co posiadam. Wszystkimi "swoimi" wyobrażeniami i przeżywaniem ...

Psycholog a zarazem przyjaciel :)
Pani Agnieszka jest świetną osobą. Do niedawna byłam "szarą myszką", która nie potrafi spojrzeć swobodnie w lustro przez swoje kompleksy. Czułam się taka maleńka, niewidzialna, odrzucona i niedostrzegana przez otoczenie. Miałam problemy z wyrażaniem samej siebie, swojego zdania i potrzeb. Byłam przerażona tym, co "inni" o mnie powiedzą, pomyślą itd. Mimo wielu sukcesów wierzyłam w to, że jestem niedoskonała, czegoś mi brakuje oraz nie jestem wystarczająco dobra. Moją wartością nie byłam dla siebie ja sama, a raczej to co posiadam. Wszystkimi "swoimi" wyobrażeniami i przeżywaniem każdego błędu, porażki czy popełnionej gafy sprawiłam, że moje poczucie własnej wartości obniżyło się do minimum, nabawiłam się nerwicy, miewałam silne bóle głowy, każde wystąpienie publiczne (nawet w małym gronie) były dla mnie koszmarem i powodem nieprzespanych nocy i wielu, wielu innych zaburzeń a o asertywności to już nie było mowy. Na temat moich wspomnień z tamtego okresu mogłabym się rozpisywać i rozpisywać. Wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłam Panią Agnieszkę - to był przełom w moim życiu. Pierwszy raz szczerze i bez pohamowań z kimś porozmawiałam, jak z przyjacielem, którego tak naprawdę nie miałam.
Systematyczne rozmowy, spotkania, zadania i wyzwania sprawiły, że nareszcie stąpam twardo i pewnie po ziemi. Jestem pewna siebie, dumna ze swoich sukcesów, nawet tych najmniejszych. Cieszę się z każdego dnia. Energia i ciepło Pani Agnieszki udzielało mi się podczas każdego spotkania. Mój zawód wymaga pewności siebie, stanowczości i wiele innych cech, dzięki którym za sprawą Pani Agnieszki właśnie spełniam swoje marzenia:)

Trafiłem do Agnieszki z dosyć mocno zaawansowaną depresją, brakiem wiary w siebie, lekkimi stanami lękowymi. Moja terapia trwała ok. 1,5 miesiąca po czym wróciłem do "świata żywych" znowu mam ochotę pracować, śmiać się, wstawać z łóżka co rano. Nie potrafię opisać tego słowami jak Agnieszka zmieniła moje życie :) jestem Jej wdzięczny po stokroć :) Co do samej osoby Agnieszka reprezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą do tego jest bardzo ciepła i aż emanuje dobrocią w 100% POLECAM :)

Pani Agnieszka pomogla mi zmienić moje życie na lepsze. Trafiłam do niej po dwóch nieudanych terapiach. Dopiero ona umiała poradzić sobie z moim problemem. Dziękuje jej za to każdego dnia. Jest ciepłą i mądrą osobą i bardzo dobrym psychologiem. Zdecydowanie polecam! Ania D.

Pani Agnieszka bardzo mi pomogła. To kompetentna i bardzo mądra psycholog. Sprawiła, że teraz nareszcie cieszę się każdego dnia. Czułam się przy niej dobrze i swobodnie, co jest dla mnie bardzo ważne. Szczerze polecam!

Bardzo Dobry lekarz,jestem zadowolona z wizyt. Są przyjemne w miłej atmosferze domowej.

Niesamowite doświadczenie. Normalny psycholog - człowiek. Poczułem się wreszcie zrozumiany. Polecam!!!

"Byłem u Pani Agnieszki już kilka razy i bardzo mi pomogła. Uważam, że to bardzo dobry fachowiec i dodatkowo co myślę jest ważne, bardzo fajną i ciepłą osoba."

Zawsze obawialem sie wizyty u psychologa, ale dzisiaj nie zaluje ze trafilem do pani Agnieszki. Jest ona bardzo dobrym specjalista i dzieki niej odzyskalem radosc zycia. Bardzo mi pomogla i mysle ze dalsze wizyty beda dobrze owocowaly.