lekarz Aleksander Bykowszczenko

Masażysta, Rehabilitant

3,9

Z czystym sercem polecam Doktora. Jest dobrym specjalistą, lekarzem z powolania.W moim przypadkuPan Doktor okazał dużo cierpliwości. Dziekuje i pozdrawiam.

Bardzo dobry specjalista,indywidualne podejście do każdego pacjenta.Lekarz traktujący pacjenta całościowo,zwracając uwagę także na inne dolegliwości.

Swietne podejście do pacjenta.Pan Doktor wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta,odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.Do tego niezwykle miły.Polecam

Niestety zanim poszedlem na wizyte poczytalem troche, jak badanie teczowki z reguly wyglada, czego nalezy sie spodziewac, z czym sie trzeba liczyc. Ale rowniez jak pozyteczne to jest badanie. Rzeczywistosc wszystko wyprostowala. Badanie trwalo moze 1 min. Pan doktor postawil diagnoze i czym predzej oferowal swoje uslugi. Tak wiec albo jest to fachowiec nie z tej ziemi i po tak krotkim badaniu wszystko wie, albo jest zwyklym naciagaczem w dziedzinie irydologii - z tym, ze wtedy bylby on najgorszym naciagaczem jakiego spotkalem, poniewaz chyba jeszcze nigdy nie zostalem tak "nieprofesjonalnie" potraktowany. Tak wiec NIE WIEM co mam myslec. Nie chcialbym jakkolwiek zaszkodzic facetowi. Po prostu nie wzbudzil mojego zaufania jako irydolog, a wrecz mnie rozczarowal. Podkreslam "jako irydolog", poniewaz z wyksztalcenia jest on ortopeda. Dyplom z irydologii zdobyl w trzy miesiace, a niektore specjalizacje nabyl droga korespondencyjna, co wynika z dyplomow na scianie w poczekalni.Panu Doktorowi zycze samych sukcesow i zadowolonych pacjentow. Pacjentom zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Nie da się w Szczecinie znaleźć normalnego lekarza.Nikt mi nie pomógł,również Pan Aleksander.B , kiedy wreszcie lekarze przestaną zdzierać pieniądze z pacjentów

Jestem zadowolony z wizyty choc bylo to dziwne dla mnie że zajmuje sie jeszcze irydologia gdyz jest bardzo dobrym ortopedą.Spytalem go na czym polega irydologia odpowiedzial mi ze narazie sie tym nie zajmuje co bylo dla mnie dziwne.Ale wyleczyl mnie z rwy kluszowej a przeszedlem nie jednego lekarza

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, cierpliwy, okazujący dużo uwagi pacjentowi. Polecam!

Nie tylko z niego dobry lekarz ale także dobry człowiek.Tłumaczy dokładnie przyczynę dolegliwości a następnie proponuje tok leczenia.W trafia w 100% diagnoza

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

Zdecydowanie polecam. Szłam z miernym nastawieniem ale w trakcie przekonałam sie całkowicie!!! Pełny profesjonalizm i uprzejme podejście do pacjenta.