lekarz Aleksander Bykowszczenkolekarz Aleksander Bykowszczenko - zdjęcie profilowe

lekarz Aleksander Bykowszczenko

Nie da się w Szczecinie znaleźć normalnego lekarza.Nikt mi nie pomógł,również Pan Aleksander.B , kiedy wreszcie lekarze przestaną zdzierać pieniądze z pacjentów

Jestem zadowolony z wizyty choc bylo to dziwne dla mnie że zajmuje sie jeszcze irydologia gdyz jest bardzo dobrym ortopedą.Spytalem go na czym polega irydologia odpowiedzial mi ze narazie sie tym nie zajmuje co bylo dla mnie dziwne.Ale wyleczyl mnie z rwy kluszowej a przeszedlem nie jednego lekarza

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, cierpliwy, okazujący dużo uwagi pacjentowi. Polecam!

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

Nie tylko z niego dobry lekarz ale także dobry człowiek.Tłumaczy dokładnie przyczynę dolegliwości a następnie proponuje tok leczenia.W trafia w 100% diagnoza

Zdecydowanie polecam. Szłam z miernym nastawieniem ale w trakcie przekonałam sie całkowicie!!! Pełny profesjonalizm i uprzejme podejście do pacjenta.

Wizyta jak wizyta po wizycie nic sie nie dzieje ale po zabiegach jakie przepisze to poprawa natychmiastowa