lekarz Aleksander Paramonow

2,7

Od 4,5roku jesteśmy pacjentami doktora.Fakt,ma niestandardowe podejście i cięty język ale jest FACHOWCEM w swojej dziedzinie.Jeżeli chodzi o medycynę ma wszechstronne doświadczenie nie tylko jako pediatra.Jesteśmy BARDZO zadowoleni.Poza tym lekarz nie jest od tego żeby mówić pacjentowi to co chce usłyszeć ale jak najszybciej i najskuteczniej go wyleczyć i nie truć ANTYBIOTYKAMI!!!Wiemy coś o tym bo mamy dwójkę dzieci i antybiotyk jest OSTATECZNOŚCIĄ.Każdemu życzylibyśmy żeby trafił do takiego lekarza.SERDECZNIE POLECAMY

jeden z nielicznych lekarzy,co potrafi powiedziec nie to, co chcemy usłyszeć,a prawdę.Bylam na dyzurze na Niekłańskiej i zostalam zrugana przez doktora za zwłokę. Nie podlizywał się mi a rozpoznał u syna chorobę i to w 3 minuty!ja byłam wcześniej nawet w Centrum Zdrowia Dziecka,wydawałam po 140 zl za prywatne wizyty u profesorów i nic.Wmawiali mi rózne choroby synka.Teraz mam spokój.Radek jest pod opieką doktora Paramonowa juz 4 lata i lapie czasem drobne katary. Leczone bez antybiotyków!KOSZT WIZYTY PRYWATNEJ U DOKTORA 100 ZL I TO OD 3 LAT!Ostrzegam:doktor potrafi byc gburowaty.Ale nie to sie liczy, skoro moje dziecko jest zdrowe dzieki DOKTOROWI.Polecam osobom z trudnymi przypadkami dzieci.! nie pozałujecie!

zdecydowanie polecam, to bardzo dobry lekarz i w dodatku moje dziecko go bardzo lubi

Byłem dzisiaj z żoną i rocznym synkiem u tego lekarza w przychodni Medvit. Mieliśmy zgłosić się na wizytę tylko na ważenie, żeby sprawdzić ile mały przybył na wadze, a nasza lekarka, do której chodzimy stale była na urlopie, dlatego trafiliśmy na "pana doktora". Lekarz niesłychanie chamski i nieuprzejmy, ale jak ktoś zauważył wcześniej lekarz jest od leczenia, a nie od bycia uprzejmym. Jednak jego dziwne badania (polegające na tym, że uszczypnął żonę w ramię i zapytał czy często robią się jej siniaki) daje wiele do myślenia. Jednak dopiero końcowe diagnozy stawiają włos na głowie: to nie jest za bardzo normalne, że dziecko nie chodzi w wieku roku i jeśli nie zacznie chodzić do 14 miesiąca, koniecznie należy iść do ortopedy (powiedzieliśmy mu, że mały już samodzielnie staje i chodzi przy meblach). Druga diagnoza to taka, że nie jest normalnym, iż dziecko trzyma otwartą buzię. Nie znam się, ale raczej zasięgnę opinii innego lekarza.

pan dr na początku był dla mnie guru, wyczekiwał chorobę, antybiotyk faktycznie jest ostatecznością, jednak po ostanich wizytach u niego jestem bardzo rozczaroiwana. Córkę z temperaturą 41 st. przetrzymał mi 7 dni tłumacząc, że tak ma być. Ropa wyciekająca z oka - reakcja na inhalację (okazało się ropne zapalenie spojówek), namówiłam go żeby zerknął do ucha dziecka, więc z wielką łachą zerknął i stwierdził, że nic nie ma, jak się okazało następnego dia u laryngologa było obustronne ostre zapalenie ucha środkowego. A na informację, że korzystam z usług innej lekarz laryngolog, po p-rostu mnie olał.Oj, bardzo nie ładnie. Żaden lekarz nie zna się na wszystkim!!!

brak zupełnie kompetencji i cierpliwości.

brak zupełnie kompetencji i cierpliwości.

U tego lekarza lecze dwoje dzieci. rzeczywiscie dość specyficzne poczucie humoru, ale kompetentny i antybiotyki to u niego ostateczność. polecam

Same 5-tki bo nie bylo 6-tek:). Bardzo dobry lekarz i czlowiek. Dla tego lekarza najwazniejsze jest zdrowie i dobro dziecka. Bardzo kompleksowe podejscie. Polecam.

Potwierdzam pozytywne i negatywne opinie, ale czy lekarz niosac taka odpowiedzialnosc na swych barkach musi koncentrowac sie na nadskakiwaniu przewrazliwionym rodzicom? Najwazniejsze, czy dziecko zdrowieje i czy wiemy co mu jest. A jesli potrzebna nam mila obsluga, pewnie mozna ja kupic, ale wtedy jest ryzyko trafienia na Milych-Niekompenetnych. Dostalo mi sie pare uwag od dr, ale niestety musze stwierdzic, ze w wiekszosci byly sluszne.

Rzeczywiście dość specyficzny człowiek ;) Ale i tak polecam.

Rzeczywiście dość specyficzny człowiek ;) Ale i tak polecam.