lekarz Aleksander Rafalski

2,4
1,9
2,1

Bardzo dobry okulista, zainteresowany przypadkiem choroby, uprzejmy. Zapisał leki które poprawiły schorzenie. Zapisał na kolejne wizyty by sprawdzić stan zdrowia oka i aby być pod kolejną kontrolą. Dziękuję, że mnie przyjął jak miałam silny stan zapalny oka z jego bólem, od razu bez kolejki.

Wizyta niecałe 5 minut. Po zapytaniu dlaczego rozmazują mi się litery z daleka na telewizorze pan odpowiedział „nie wiem”.

Lekarz koszmarny nie nadaje się do tego zawodu. Jego teksty są chamskie i roszczeniowe "No pan to jest bardzo nie kumaty" radzę omijać go szerokim łukiem.

Nie polecam wizyty u tego Pana. Na wejściu niemiły uszczypliwy. Badanie trwało z 5 minut ogólnie. Nie zdążyłam nawet się zastanowić co jest na wyświetlaczu, a już miałam zmieniane szkła.

Najpierw trzeba być człowiekiem..Po prostu..Lekarz kompletnie bez powołania i mało kompetentny. Poświęca pacjentowi dosłownie 3 minuty, spieszy się. Nie dba o komfort pacjenta, jest arogancki i zwyczajnie prymitywny. Ubrany jak Janusz na plaży, a nie lekarz. Nigdy nie spotkałem tak niemiłego lekarza, który nie szanuje innych.

Wizyta w dniu 14.09.2021r. lekarz bardzo nieuprzejmy, arogancki, żeby nie powiedzieć, że chamski, wizyta max 5 minut, bardzo pospieszał, nie wiem czy dobre szkła mi dobrał bo bardzo był nerwowy., Na pytanie odnośnie stawianej diagnozy odpowiadał nieważne, odsyłał do Internetu, proszę sobie poczytać. Chyba mu ciężko przychodziła nauka. Szkoda czasu i nerwów na takiego człowieka. Szkoda, że nie ma zero gwiazdek, bo nawet jedna to za dużo. Panie lekarzu, może Pan będzie przyjmował prywatnie, to na suchy chleb Pan nie zarobi.

Nie polecam ! Bardzo nie miły. Proszę nie nazywać tego pana "lekarzem , okulistą ", bo się na tym nie zna. Nie potrafił dobrać szkieł , bo nie miałem ze sobą starej recepty. Kazał mi udać się do optyka , żeby zrobił mi takie same okulary jakie noszę, bo bez starej recepty to jest cyt. " gdybanie ".Szkoda ,że nie mogę dać zero gwiazdek ,bo jedna to za dużo. ODRADZAM , ODRADZAM , ODRADZAM, NIE POLECAM !!!

Nie polecam. Lekarz traktuje pacjenta z góry, jest opryskliwy i arogancki, ponadto nieprzyjemnie komentuje całokształt rozmówcy. Jedynym plusem jest krótszy termin oczekiwania na wizytę, jednak warto poczekać dłużej i wybrać się do człowieka, który odnosi się do drugiego z kulturą i szacunkiem.

Okropny gbur w dodatku przypisał mi za słabe okulary. Unikać jak ognia. Gdyby medycyna była prywatna to tacy ludzie jak on by zamiatali ulice.

Okropny gbur w dodatku przypisał mi za słabe okulary. Unikać jak ognia.
Gdyby medycyna była prywatna to tacy ludzie jak on by zamiatali ulice.

Lekarz bardzo niemiły. Ostatnio jak byłam u okulisty to badanie trwało niecałe 3 minuty. Pan bardzo sie spieszył i ledwo co weszłam albo raczej wbiegłam do gabinetu usłyszałam żebym sie pospieszyła. Wobec mnie lekarz był bardzo opryskliwy. Chodze do niego na wizyty już od kilku lat, dopiero niedawno zdałam sobie sprawę jak bardzo zepsuł mi wzrok. Za każdym razem przepisywał mi zbyt mocne szkła i dzięki temu moja wada strasznie sie pogorszyła. Odbiło sie to na moim zdrowiu w bardzo dużym stropniu. Zwykle nie umieszczam swoich opinii w internecie ale tym razem postanowiłam ją napisać. Jeżeli zależy wam na zdrowiu waszych oczu to wybierzcie innego „lekarza”.