lekarz Aleksander Rafalski

2,4
1,9
2,1

Mama bardzo źle wspomina wizytę u tego lekarza. Niemiły i opryskliwy. Wizyta z wszelkimi badaniami trwała 3 minuty bez żadnej diagnozy. Nie polecam.

Najpierw przeczytałam opinie bo czekała mnie wizyta u lekarza. Poszłam z duszą na ramieniu ponieważ pomyślałam że spotka mnie to co inni opisywali. Jednak zostałam pozytywnie zaskoczona miły, pozytywny człowiek, kompetentny. Na moje pytania dotyczące wady wzroku udzielał wypowiedzi wyczerpujacej. Zastanawiają mnie te negatywne opinie. Czeka mnie kolejna wizyta mam nadzieję że równie miła.

Bardzo nie miły i chamski nie polecam!!! nie powinien pracować jako okulista cham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może i jest to "lekarz" kompetentny, ale to zwykły cham . Do pacjenta mówi "kto tak Panią pokrzywdził , pewnie rodzice"... zwykły wieśniak , słoma z butów mu wystaje . Nie polecam, mimo szybkiego terminu wizyty.

"lekarz" duzeeeeeeee slowo co do tego pana chamskie zachowanie, glupie odzywki do pacjenta, jednym slowem masakra!!!! nie polecam absolutnie!!!

nie polecam absolutnie!!!

Bardzo nieuprzejmy, na moje pytanie o diagnozę odpowiedział wyjątkowo nieuprzejmie: "I tak pani nie zrozumie"!!!! Poniża pacjenta!!! Ubrany (lato) w krótkie spodnie, Tshirt, branzoletkę z muszelek!!! O zgrozo to lekarz w pracy!!! NIE POLECAM wręcz ODRADZAM!!! I nie wierzę tym pozytywnym opiniom, które tu przeczytałam, to sam doktor i jego znajomi chyba je wystawiają!!!

Poniża pacjenta!!!

Nie polecam tego lekarza!! Trzy wizyty , błędna diagnoza , wskazał wadę wzroku na dodatek na oko zdrowe, a w efekcie osoba ma duże niedowidzenie, tylko na drugie oko, a nie to co pan doktor wskazał !Brak słów nie polecam !

Wspaniały, kompetentny a przede wszystkim ma świetne poczucie chumoru. Odwiedzam go co 3 lata.

Nie ma problemu z przyjęciem. Czeka się ok. 2 dni. Jednak jest nieuprzejmym lekarzem, brakuje mu cierpliwości do osób starszych chociaż jego badania są dość kompleksowe

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Bardzo nie mily a nawet chamski.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Bardzo nie mily a nawet chamski.