lekarz Aleksander Rafalski

2,4
1,9
2,1

Najprzyjemniejsza wizyta, jaką pamiętam u lekarza. Kompetentny, potrafi doradzić i najważniejsze, nie spieszy się. Polecam.

lekarz sprawia wrażenie niekompetentnego, ma lekceważący stosunek do pacjentów. zdecydowanie nie polecam!

Lekarz jakiego jeszcze nie widziałam . Zdecydowanie najlepszy

Lekarz jakiego jeszcze nie widziałam . Zdecydowanie najlepszy

Jest to lekarz który całkowicie pomylił się z zawodem , potraktował mnie jak bym była biednym człowieczkiem który przyszedł na wizytę i tylko zawraca głowę i marnuje jego drogocenny czas a to w końcu dzięki nam ma te pieniądze które tak często podkreśla podczas wizyty ( mowa o drogim sprzęcie ) tylko do tego potrzebna jest jeszcze wiedza i troche kultury.

Nie polecam tego lekarza, nie warto z kimś takim takim nawet rozmawiać, chamski i opryskliwy.

Nie polecam!Z moja mama obszedł sie bardzo wulgarnie byl nie mily chamski i glupie zarty sobie robil z mojej mamy,az biedna sie wystraszyla i prawie z placzem wyszla z gabinetu nadmienie ze moja mam jest po zawale jest po 60 -tce i nie sa wskazane jej takie stresy.CHAM NIE POLECAM!!!!!!!1

To jest lekarz który mimo swojego wolnego czasu poświęcił się i pomógł mojej skromnej osobie. Ten lekarz wie czym się zajmuje! ;)

Jest najgorszym lekarzem z jakim się spotkałam ,nieuprzejmy chamowaty szczególnie dla osób starszych powinni mu zabrać pozwolenie wykonywania zawodu. Możliwe że przy wizycie prywatnej zachowuje się zupełnie inaczej jak większość lekarzy . Gdzie powołanie do zawodu liczy się tylko kasa? Niepolecam!!! !!!!!!!

Cham i jeszcze raz cham. Nic dodać nic ująć. Takich lekarzy należałoby pozbawić prawa wykonywania zawodu, nawet na weterynarz się nie nadaje. Pacjent.

Ten lekarz minął się z powołaniem.Przez niego mojej córce pogorszył się wzrok, przepisał za mocne okulary (o wiele za mocne szkła).Żle przeprowadza badanie nie zna podstaw, albo przeprowadza badanie żeby odwalić robotę, liczy się sztuka! Zdecydowanie odradzam !