dr n. med. Aleksander Sikora

Ortopeda, Traumatolog

Lekarz który na prawdę umie wytłumaczyć co się dzieje, dlaczego tak jest i jakie mogą być ewentualne konsekwencje. Nie kieruje ( w moim przypadku ) na operacje na siłę, a stara się rzetelnie podejść do problemu. Wzbudza zaufanie i widać, że zna się na swojej profesji ( choć nie znam się na medycynie/ortopedii, jednak byłem już u kilku specjalistów ). Mogę polecić tego lekarza i rozpoczynam z nim współpracę. Wydaje się również kontaktową osobą. Dziękuję Jacek G.

Bardzo dobry specjalista, udzielił fachowej porady przy mojej dolegliwości- krwiak pourazowy przy endoprotezie. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, powiedział co dalej robic.

Jest zdecydowanie kompetentnym lekarzem godnym zaufania Jest bardzo konkretny, zaangażowany, kompetentny. Kuracja trafiona w 10.

Dochtore, dla zrównoważenia stalku jakiegoś idioty prosze uprzejmie złotą myśl na rozpoczęcie dnia: If you can`t explain it simply, you don't understand it well enough

If you can`t explain it simply, you don't understand it well enough

Bardzo dobry lekarz, przeprowadził moją operację i jestem zdrowa. Polecam wsztystkim. Doskonały specjalista.

Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście do problemu medycznego, doskonały ortopeda, wyrozumiały, taktowny. Polecam.

Fachowiec pierwszej klasy. szczerze polecam.

Fachowiec pierwszej klasy. szczerze polecam.

Uważam że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Nie ma problemu z uzyskaniem od niego konkretnych i rzeczowych informacji. Nie owija w bawełnę, przedstawia stan faktyczny i propozycję rozwiązania problemu. A przy tym nie naciska, nie oczekuje natychmiastowych deklaracji (w moim przypadku był to bardzo inwazyjny zabieg) - a wręcz przeciwnie, oczekuje przemyślenia, zastanowienia się.Generalnie polecam.

Fantastyczny lekarz, swietny specjalista. Poswieca czas pacjentowi i zrozumiale tlumaczy chorobę.Polecam!

super polecam, to bardzo kompenentny lekarz, zna się na rzeczy

super polecam, to bardzo kompenentny lekarz, zna się na rzeczy

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)