Filtruj terminy

Alergolog dziecięcy, Alergolog

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C

wizyta już od 100
Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem ...

lekarz Alicja Sypniewska-Ciesielska

Alergolog dziecięcy

sporna 16 poznan
Poznań

Unikajcie tego lekarza!!! Zero zainteresowania problemem i pacjentem! Nie dociera nic, co rodzic powie, o ile oczywiście pozwoli się wypowiedzieć.
Bez badań i praktycznie bez wywiadu stwierdziła u syna astmę. Wróżka?
Syn miał rok jak tam trafiliśmy. Testów z krwi nie chciała zlecić, zbywała mówiąc, że może na następnej wizycie. Tak długo czekaliśmy, aż syn osiągnął wiek 3 lat i można było przeprowadzić testy skórne, na które dostaliśmy skierowanie. ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Hanna Szafałowicz

Alergolog dziecięcy, Pediatra

os. Orła Białego 118 lok. 10
61-251 Poznań

Od lat chodziłam i chodzę do Pani doktor z moimi dziećmi a obecnie mają 35,33 i 17 lat nie powiem złego słowa na Panią dr. Zawsze mi wszystko wytłumaczyła i skierowała gdzie trzeba nigdy nie była oschła dla moich dzieci i dla mnie. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Elżbieta Schoneich

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Poznań

Poszliśmy na NFZ, pierwsza wizyta.
Zona weszla o umowionej 16(z wynikami testow z innego gabinetu), ja podjechalem z dzieckiem o 16.05.
Pani doktor ja wyprosiła informujac ze, ma przyjsc jak bedzie dziecko.

Dziecko miało wykonane testy skorne i krwi w przychodni alergologicznej na Boguslawskiego(duza poradnia z znaczacym doswiadczeniem, pol roku wczesniej). Pani doktor powiedziala ze dla niej licza sie testy zrobione tu na miejscu i trzeba je powtorzyc.

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Ewa Mijal

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

zdecydowanie nie polecam, Pani doktor skupiła się na wpisywaniu jednym palcem do komputera informacji które ja dyktowałam, diagnoza nie została postawiona, wywiad bardzo krótki, generalnie brak zainteresowania pacjentem.

Alergolodzy dziecięcy w Poznaniu