lekarz Alina Korczak-Januszkiewicz

Laryngolog

3,3
3,3

Po prostu bardzo dobry lekarz! U Pani Doktor byłam w 2 dzień Świąt, niestety powracające zapalenie ucha, tylko lekko zaleczone przez innych laryngologów - dało się we znaki i nie mogłam czekać, dlatego z polecenia przyjaciółki trafiłam do p. Korczak-Januszkiewicz. I nie żałują - w końcu ktoś mnie porządnie zbadał i zapytał co się dzieje, dokładnie wysłuchał, zrobił wywiad i postawił dobrą diagnozę! Następnie zlecając leki i dokładnie tłumacząc co i jak mam robić. Powiem szczerze, że jestem pod wrażaniem mając niemałe doświadczenie z innymi laryngologami. Nikomu nie życzę zapalenia ucha, ale jak już będzie w potrzebie - to z całego serca polecam dr Korczak-Januszkiewicz!

Bardzo kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie. Miła ale konsekwentna w działaniu szczególnie w przypadku małych dzieci. Co mnie przeraża / jako pacjenta / to ogromne i ciągłe kolejki w Jej gabinecie. Ale to bardzo dobrze świadczy o Pani doktor. Mieszkam w powiecie rawickim i wiem, że bardzo dużo osób z naszego terenu korzysta z wiedzy i doświadczenia Pani dr Kocięckiej. Życzę Pani dużo zdrowia.

Super lekarz. Jak do niej idę to wiem, ze dzieci będą wyleczone. Jak jej zabraknie to w Krotoszynie nie ma kto leczyć. Mając ciężką sytuację rodzinną małą zbadała za darmo więc nie podzielam opinii o chciwości. Zawsze trafia!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ, MA DOSKONAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI . JAK TRZEBA TO MOŻNA DZWONIĆ DO NIEJ DO DOMU. INTERESUJE SIĘ PACJENTEM I PAMIĘTA O DZIECIACH . PROWADZI DOKŁADNE NOTATKI W ZESZYCIE . GORĄCO POLECAM - LARYNGOLOG Z POWOŁANIA!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Nie eksperymentuje. Zawsze stawia trafną diagnozę i dobiera odpowiednie leki. W razie wątpliwości zawsze można zadzwonić po radę. Polecam panią doktor z całą odpowiedzialnością. Najlepszy lekarz dla małych pacjentów.

NAJLEPSZY LEKARZ W KROTOSZYNIE. LECZY MNIE I DZIECI OD ZAWSZE I NIGDY NIE BYŁO ZŁEJ DIAGNOZY!!!! ZAWSZE TRAFNE LECZENIE. NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO BYŁOBY, GDYBY TEJ PANI DOKTOR ZABRAKŁO. JEST REWELACYJNA!!!!

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor. Już dwa razy wyleczyła mojego synka. Niezastąpiona, cierpliwa, godna zaufania. Jeśli jest taka potrzeba przyjmuje o każdej porze dnia i nocy. POLECAM!!!

Pani doktor moze nie za mila ale zna sie na swojej pracy a to chyba najwazniejsze .Polecam serdecznie

Nie polecam Pani doktor, bardzo niesympatyczna, trzeba wyciągać z niej informacje. Lekarz powinien być dla pacjenta, a w tym przypadku jest na odwrót. Małe doświadczenie skutkują błędnymi diagnozami, potwierdzone w mojej rodzinie po raz kolejny - a byłam z konieczności, brak lekarzy niestety. Nie polecam.

Byłem u Pani doktor z zapaleniem ucha. Osoba kompetentna,fachowa i rzeczowa. Miałem wykonane badanie słuchu w kabinie,następnie przepisane leki.Leki mi szybko pomogły i przy kontroli było O.K. Polecam.

Byłem u Pani doktor z zapaleniem ucha.
Osoba kompetentna,fachowa i rzeczowa.
Polecam.