lekarz Alina Korczak-Januszkiewicz

Laryngolog

to bardzo niebezpieczny i nieopanowany lekarz. nie jestem pewna co do wiedzy tej Pani. Podczas wizyty straszny ból. Pani Eleonora jest o wiele lepsza. Ta Januszkiewicz pomimo wizyty prywatnej ma arogancki stosunek dla pacjenta..

Byłam z córką (2 latka) u pani doktor i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo cierpliwa, uprzejma, wszystko nam wytłumaczyła i odpowiedziała na każde pytanie. Teraz moja mama leczy się u pani doktor i jest bardzo zadowolona.

NIGDY WIECEJ JEJ! TO JEST CHCIWA BABA. NIE ZNA SIE NA SWOJEJ PRACY. NIE JEDNEMU ZAMIAST POMÓC ZASZKODZIŁA NIE POLECAM!!! UWAŻAJCIE NA NIĄ!!

gorszego lekarza nigdy nie spotkałam. zepsuła mi słuch i przez tą k.... mam aparat słuchowy