lekarz Alina Korczak-Januszkiewicz

Laryngolog

NAJLEPSZY LEKARZ W KROTOSZYNIE. LECZY MNIE I DZIECI OD ZAWSZE I NIGDY NIE BYŁO ZŁEJ DIAGNOZY!!!! ZAWSZE TRAFNE LECZENIE. NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO BYŁOBY, GDYBY TEJ PANI DOKTOR ZABRAKŁO. JEST REWELACYJNA!!!!

Byłem u Pani doktor z zapaleniem ucha. Osoba kompetentna,fachowa i rzeczowa. Miałem wykonane badanie słuchu w kabinie,następnie przepisane leki.Leki mi szybko pomogły i przy kontroli było O.K. Polecam.

Byłem u Pani doktor z zapaleniem ucha.
Osoba kompetentna,fachowa i rzeczowa.
Polecam.

Pani "doktor" powinna pracować na kasie w Biedronce a nie leczyć ludzi.Nie polecam,bardzo niemiła i nieuprzejma.

Ta kobieta to jakieś nieporozumienie a nie lekarz.Bardzo nieuprzejma i nie bardzo wie co to zawód lekarz!

straszny lekarz. ta kobieta jest strasznie nie miła. nie potrafi leczyć, nie zna się na swojej pracy. Kombinuje z umowami nfz. Mam przez nią 5% uszczerbku na słuchu, głupia piz...

Kompetentna uprzejma i miła Pani Doktor przyjęła mnie w przychodni ,zbadała mi słuch ,przepłukała mi uszy, o razu słuch mi się poprawił.Polecam

Pani Doktor bardzo pomogła mojej córce,która miała zapalenie ucha.Przyjęła mnie w sobotę przynosząc ulgę dziecku.Polecam

Bardzo kompetentny lekarz,rozpoznała moją chorobę bezbłędnie,leki przez nią zaordynowane pomogły już na drugi dzień.Bardzo miła i cierpliwa Pani Doktor. Szczerze polecam'

Dziś odbyłam niestety wizytę u tej kobiety (lekarzem nie można jej nazwać). Uwaga ! ta baba nie lubi dzieci, pewnie sama też ich nie ma, a jeżeli ma to szkoda mi ich. Sprawiała córce ból, a ona nie przestawała. Wszystko wykonywała z wielką łaską. Chciała spławić jak najszybciej. Strach jej powierzać siebie, swoje dziecko, bliskich. Można polecać ją swoim nie przyjacielą ;-)

Mimo że na skierowaniu od lekarza rodzinnego miałam notatkę PILNE! pani doktor nie przyjęła mojego dziecka z bólem ucha.Pani z recepcji poszła się jej zapytać czy przyjmie moją córkę a ona powiedziała że leki od lekarza rodzinnego mam i wystarczą nam do czasu zapisanej wizyty.Nawet nie raczyła córki zbadać. Po tygodniu gdy zgłosiłyśmy się na wizytę zrobiła córce badanie słuchu i stwierdziła że to cud że córka jeszcze tak dobrze słyszy.Uważam że pani doktor (celowo piszę małymi literami ponieważ nie zasługuje na mój szacunek)nie powinna leczyć ludzi , uważam że ze swoim podejściem nie powinna nawet leczyć zwierząt.Gdy idę do weterynarza z psem to jestem lepiej przyjęta .