Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.

Byłam na razie tylko na jeden wizycie, ale lekarz był bardzo dokładny, zadawał dużo pytań i zlecił dodatkowe badania. Nie powiedział tylko, na co dokładnie są leki, które mi zapisał, ale przy następnej wizycie o to dopytam. Póki co wzbudził zaufanie, jeśli to się zmieni, zamieszczę kolejną opinię.

Lekarz kompetentny znający się na swojej dziedzinie. Wydaje mi się ze poprawnie zdiagnozował problemy mojej małżonki i zalecił odpowiednie leczenie. Wizyta w Siedlcach na ul.Błonie/Panmed/

Polecam dr. Bieganowskiego, ma profesjonalne podejście do pacjenta, zadaje dużo pytań, oraz objaśnił większość moich.

Lekarz,bardzo kompetentny. Jestem w pełni zadowolona i z całą pewnością moge go polecić. Jestem stałą pacjentką

Lekarz starszy,ale zna się na rzeczy. Poświęca czas pacjętow, wszystko tłumaczy. Byłam raz i jestem zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49