dr n. med. Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy

Lekarz rzeczowy, konkretny, spokojny i bardzo przyjemny zarówno dla rodzica jak i dziecka. Potrafi poświęcić dużo czasu na wytłumaczenie istoty problemu jak również dobrać leki, po których szybko mijają objawy alergiczne. Kilkukrotnie dzięki poradzie lekarskiej udało się nam uniknąć antybiotykoterapii.

Zobaczymy jak rozwinie się "współpraca" Pana doktora z naszym maluchem, ale jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do niego i jego podejścia.

wyleczył moje dziecko z alergicznego zapalenia skóry i astmy bez diet i bez tony leków

Alergolg, jakich mało,naprawdę ma dużą wiedzę i doświadczenie w leczeniu najróżniejszych alergii.W Instytucie Zdrowia Centrum w Sosnowcu(a przyjechałam tu do rodziny z Austalii)zrobiono mi badania w laboratorium, zastosowano wysokiej generacji sprzęt.Już wiem na co jestem uczulona i zamierzam się odczulić.Polecam wszystkim mieszkającym na tym terenie tą przychodnie i lekarza

To najlepszy alergolog u jakiego się leczyłam (a odwiedziłam prawie wszystkich w województwie). Nie łykam tony leków, czuję się dobrze. Gorąco polecam.

zadowolona: poswięca bardzo dużo uwagi, budzi zaufanie

zadowolona: poswięca bardzo dużo uwagi, budzi zaufanie