lekarz Andrzej Browarski

2,9
2,6
2,6
2,4

Dostałam skierowanie z SOR po kolizji komunikacyjnej (skręcenie i naderwanie w odc. szyjnym), mimo zgłaszanych dolegliwości, bólu, ograniczenia ruchomości, zawrotów głowy „lekarz” stwierdził, że nic mi nie jest, kołnierza mam nie nosić, a w wywiadzie odnotował pełny i bezbolesny zakres ruchomości, co oczywiście jest bzdurą. Samo „badanie” (nagłe szarpnięcie głowa przód-tył) było bardzo bolesne i przez kilka godzin po wizycie ból w w odcinku szyjnym był nasilony. Nie zlecono mi żadnych badań, stwierdził, że skoro zgłosiłam się na SOR kolejnego dnia i miałam zagłówek w samochodzie to nic nie mogło się stać. Do tej pory występują zawroty głowy utrudniające codzienne funkcjonowanie. Zdecydowanie nie polecam, żadnej pomocy nie otrzymacie, a dokumentacja tego konowała jedynie utrudni proces uzyskania odszkodowania.

Nie polecam, człowiek arogancki, oschły, wszystko robi od niechcenia jakby siedział tam na siłe, czegoś takiego nie widziałam w życiu

Zgiąć się nie mogę, praca zawodowa leży, żyć się odechciewa, na RTG dyskopatia (skierowanie od innego lekarza) , a ten pseudolekarz mówi że przyszedłem z czymś innym (kontrola po urazie) a nie z kręgosłupem i nie popatrzył nawet na opis z RTG. Człowiek nie przyszedl do ortopedy z bolącym okiem tylko z kręgosłupem, który w tym momencie uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Ale po co sprawdzić. Do pracy spóźnił sie. Wizyta 5 minut no bo spoznienie przeciez mial. Nie polecam. Na szczescie wiecej sie z tym czlowiekiem nie zobacze. Omijać szerokim łukiem. A ponoć prywatnie to każda kostkę ogląda

Lekarz nie ma podejścia do pacjenta. Potraktował mnie jak śmiecia, był wobec mnie arogancki, chamski, prostacki. Nie zlecił dodatkowych badań.

Dla mnie wszystko OK. Godziny przyjmowania dogodne bo można dojechać na czas. Lekarz wszystko tłumaczy i odpowie na wszelkie zapytania. Polecam

Dla mnie wszystko OK. Godziny przyjmowania dogodne bo można dojechać na czas.
Lekarz wszystko tłumaczy i odpowie na wszelkie zapytania.
Polecam

Nie polecam ,arogancki nie sympatyczny,nie powinien leczyć ludzi.Nie tłumaczy choroby,Bardzo mało czasu poświęca dla pacjenta.

Takiego chama jeszcze nie widziałam. Boli mnie kark po wypadku i drętwieje mi ręka. Nic mi nie powiedział, nie chciał słuchać. Stwierdził, że rękę niech mi leczy neurolog, a w ogóle to po co mi lewa ręka do pracy. Nadmienię, że moja praca wiąże się z ciągłą jazdą samochodem. Na pytanie czy mam chodzić w kołnierzu, stwierdził, że nie on go zalecił i nie on o tym zadecyduje. Żałuję, że nie można dać zero, bo ten lekarz to zero bezwzględne i nawet trudno mi sobie wyobrazić, że na wizytach prywatnych mógłby być uprzejmy.

Szkoda słów na tego pana osobiście nie polecam jeszcze chwile ą dał bym mu chyba w twarz potraktował mnie gorzej jak psa

Chyba dzielimy sie na prywatne wizyty i nie. Ja zostałam przyjeta do szpitala w nocy lekarz był bardzo nieprzyjemny w moim towarzystwie odzywał sie bardzo nie przyjemnie do pielęgniarek i pacjentów. Nie dostałam żadnych instrukcji jak mam postępować po wypisaniu tylko skierowanie do przychodni w moim mieście gdzie najprędzej są wolne miejsc w dzień kiedy juz powinni mi ściągać szwy.