lekarz Andrzej Browarski

2,9
2,6
2,6
2,4

Polecam wszystkim ,miły bardzo sympatyczny kompetentny człowiek nie bagatelizuje objawów,pełny wywiad,poświęca sporo czasu na każdego pacjenta bo podchodzi indywidualnie.warto Poczekać na takiego specjalistę.

Lekarz potraktował bardzo oschle nieuprzejmie, zalecił jedynie najdroższe buty ortopedyczne.

świetny lekarz byłem dziśaj wytłumaczyl o co chodzi bylem prywatnie koszt wizyty 60 zł z usg według mnie tanio rewelacja

Witam Polecam tego lekarza byłem u niego z 12 letnim synem który miał problemy z ścięgnem ahillesa ,to nie prawda że nie ma USG bo zrobił na miejscu w gabinecie ,dobra diagnoza dobrane leki i syn już nie narzeka na żadne bóle, to fachowy i dobry lekarz który leczy siatkarzy ,polecam i ze zdziwieniem czytam te złośliwe wpisy wcześniej

Witam

lekarz poniżej wszelkich norm, arogancki, nie kompetentny, nie uprzejmy.

lekarz poniżej wszelkich norm, arogancki, nie kompetentny, nie uprzejmy.

TRAGEDIA. Takiego chama nie spotkałam nigdy. Gburowaty, majacy wszystkich i wszystko w nosie. Byc moze ma wiedze i praktyke- bo przez tyle lat to chcac nie chcac musial ja zdobyc, ale jako człowiek to kompletne dno. Lekcewazy pacjentow, zachowuje sie jakby siedzial w przychodni za kare. NIE POLECAM NIKOMU TEGO PANA.

brakuje czasu dla pacjenta ZOZ-u,a nie każdego stać na prywatną wizytę

brakuje czasu dla pacjenta ZOZ-u,a nie każdego stać na prywatną wizytę

ten pan nie jest zbytnio miły a szczególnie w stosunku do dzieci!!! nie polecam ...

trafna diagnoza;nawet nie wykonując prześwietlenia-powiedział o tym co mi dolega,co mam/co nie zauważyli inni lekarze/ i co muszę zrobić.Następnie skierował na prześwietlenie co potwierdziło diagnozę.Super podejście w stosunku do mnie.Dobrze,że trafiłam do niego.

Bardzo dobry lekarz.Miły,rzeczowy,kompetentny.

Bardzo dobry lekarz.Miły,rzeczowy,kompetentny.