lekarz Andrzej Dębski

Pediatra, Wizyty domowe

Niefrasobliwe podejście, absolutnie nie polecam. Popełnił kardynalny błąd myląc zwykłą infekcję z poważnym zapaleniem nerki. Nie słucha rodziców. Czy taki lekarz nie powinien leczyć dzieci? Jest zadufany w sobie. Konsekwencje tego ponoszą chore dzieci i ich rodzice. Skoncentrowany jest tylko na szybkim zakończeniu wizyty i dyżuru w przychodni. W trkacie trwania dyżuru koncentruje się na wyjściu na papierosa.

boje się trafić do innego pediatry gdy dziecko jest chore. Doktor nie przepisuje zbędnych (drogich),lekarstw, jak dotad zawsze trafiał z diagnozą . Poza tym bardzo miły i odpowiada na każde , nawet te nadopiekuńcze :) pytania . Oby nie zmienił miejsca pracy , :))

Pan doktor przyjechał w sobotę - zdiagnozował zapalenie gardła. Pzepisał nurofen. Kazał czekać do poniedziałku. W poniedziałek dziecko nadal miało gorączkę, więc zadzwoniliśmy po kontynuację leczenia. Pan doktor stwierdził, że należy się kasa za następną wizytę i że przepisze antybiotyk. Zrezygnowaliśmy. Drugi pediatra zdiagnozował ZAPALENIE OSKRZELI!!! Absolutny brak zaufania. Nie przestrzeganie zasady "po pierwsze nie szkodzić" to brak kompetencji. Przy tym wszystkim sprawia wrażenie sympatycznego. Szkoda, że to tylko marketing.

Bardzo dobry pediatra, spokojny, zawsze uśmiechnięty. Przyjeżdża na każdą prośbę i bardzo kompetentnie leczy.

W końcu pediatra, który rzeczowo, bez wymądrzania się odpowiedział na moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzo miły, z super podejściem do dziecka i rodziców. Poświęca pacjentowi dużo czasu i nie bagatelizuje problemów, do których pediatrzy, których do tej pory spotkałam, podchodzili lekceważąco. W 100% mogę polecić Pana doktora.

Trafiłam do niego przypadkiem, od razu zdiagnozował trafnie u dziecka chorobę. Bardzo dobre podejście do dziecka, do mamy również - uspokoił, rzeczowo, miło wyjaśnił o co chodzi.

długo szukałam dobrego pediatry i muszę przyznać, że doktor Dębski robi wrażenie, można się szybko zorientować, że facet ma duże doświadczenie, nie bajeruje jaki to nie jest we wszystkim obcykany jak to robią niektórzy lekarze, raczej małomówny, ale w przypadku wszelkich pytań udziela bardzo konkretnych odpowiedzi, profesjonalista!