prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Internista, Hematolog, Onkolog

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Pan profesor jest doskonałym lekarzem. Bardzo konkretny, rzetelny, wysłucha, wytłumaczy i nie bagatelizuje nawet najmniejszych niepokojących objawów.

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.

Pełen profesjonalizm. Bardzo miły lekarz, skupiony na pacjencie, posiada olbrzymią wiedzę medyczną. Szybka diagnoza pozwoliła ustawić leczenie i dzięki niemu jestem teraz w pełni sił.

Byłem u niego w bardzo ładnej przychodni Medic House, którą również polecam. Pan Andrzej Deptała dysponuje niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo sprawnie mnie zdiagnozował i zalecił konkretne leczenie. Dziękuję!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49