Hematolog Warszawa

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Opinia dodana przez: Galina

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Hematolog, Internista

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Opinia dodana przez: Krawczyk
Hematolog Warszawa lekarz Marek Tąkiel

CM LIM , Zespół Poradnii Bonifratów
Sapieżyńska 3 Warszawa

Polecam Pana Doktora ! Od kilku lat jestem jego pacjentka i rzadkością jest takie doświadczenie kliniczne jak u dr Tąkiela. Mam szczęście być pod okiem takiego specjalisty! Dziękuję Panie Doktorze.
WB

WB

Opinia dodana przez: pacjentka

Oddział Arkadia
aleja Jana Pawła II 82

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, kompetentna i uprzejma. Polecam

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, kompetentna i uprzejma. Polecam

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie.
G.Strzelczyk

G.Strzelczyk

lek. med. Agnieszka Łuczak

CMD, Hematolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie – przyjmie każdego, kto o to prosi, choć numerki do niej rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przez dwa miesiące tułałam się od lekarza do lekarza, leżałam w kilku szpitalach, gdzie nikt nie potrafił mnie zdiagnozować – i to dopiero doktor Łuczak wysłuchała mnie, poświęciła mi czas i zasugerowała depresję (co wkrótce potem potwierdziło się u psychiatry), dzięki czemu oszczędziła mi kolejnych miesięcy niepewności i cierpienia oraz doprowadziła do szybkiego rozpoczęcia skutecznego leczenia. To również do niej biegam z każdą moją infekcją, bo wiem, że wyleczy mnie szybko i bezpiecznie oraz potraktuje mnie z szacunkiem i troską. Uważam, że mam niewiarygodne szczęście, że trafiłam na takiego lekarza i każdemu życzę tego samego. Doktor Łuczak przywraca wiarę w sens płacenia składek na NFZ :)

Opinia dodana przez: Karolina

dr Wanda Badowska

Hematolog, Onkolog

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Najkochańszy lekarz, człowiek. Od chyba 8 lat jestem w Poradni.Mam pełne zaufanie do Pana Doktora :)

ojoh
blok d

Pani dr Paluszewska jest lekarzem z powołania, kompetentna i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Gdy przybyłem na Banacha z diagnozą białaczki, pani dr Paluszewska o godz. 23 00 przyjechała z domu na konsultacje w sprawie mojej choroby (po rozmowie telefonicznej lekarza dyżurn. ). Na podstawie morfologii i oceny mojego stanu zdrowia zdiagnozowała bezbłędnie ostrą białaczkę promielocytową (potwierdziło tę diagnozę późniejsze badanie szpiku), zostałem przyjęty do Kliniki Hematologii. Jestem bardzo wdzięczny pani dr. Paluszewskiej - swoim bezinteresownym postępowaniem uratowała mi życie.

Opinia dodana przez: Stanisław

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

W 2009 trafiłam z fatalnymi wynikami na konsultację do tego lekarza. Kazał mi następnego dnia zgłosić się na oddział do szpitala, gdzie zrobił mi wszystkie badania. Przez miesiąc co kilka dni przyjeżdżałam na leczenie, ale moje wyniki bardzo się poprawiły. Ten lekarz, mimo że byłam zwykłą pancjentką z NFZu był niezwykle ciepły, życzliwy, pocieszający, cierpliwie wyjaśnił mi wszelkie procedury i najważniejsze wyleczył moją krew. Choć biopsja, którą robił, bolała okrutnie. Dziś jestem zdrowa, ale pamiętam jego minę jak zobaczył moje wyniki "Dziecko nic tu nie poradzę, musisz jutro rano zgłosić się do mnie na oddział, zrobimy biopsję jak najszybciej i będziemy leczyć." Był niezwykle miły.