Hematolog Warszawa

Warszawa Hematolog lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Gocław, Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze.
JW
Opinia dodana przez: joannaw

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Pani Doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą,trafnie diagnozuje problem i ustala skuteczne leczenie. Ponadto jest przemiłym człowiekiem, zawsze uśmiechnięta. Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Polecam z całego serca!

Teresa Jackowska

Hematolog

Pani Profesor Jackowska prowadzi moje dziecko od 4 lat. Juz na pierwszej wizycie skierowala nas na wizyty prywatne, poniewaz w placowce, w ktorej mielismy oplacony przez fimrę abonament, jak sama to ujeła "za mało jej płacą". Kazda wizyta to koszt 200 zl. U nas wygladalo to tak, wizyta, 200 zl, skierowanie do szpitala na podstawowe badani krwi, wyniki i kolejna wizyta, niby kontrolna, oczywiscie za 200 zl w gabinecie prywatnym. ...

dr hab. n. med. Anna Klukowska

Hematolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Właśnie przeczytałam opinie sprzed kilku lat i niestety nic się nie zmieniło. Pani doktor łaskawie wysłuchała dlaczego przyszłam z dzieckiem na konsultację po czym dała do zrozumienia że problem z którym przyszlam jest nijaki. Podałam wyniki badań po czym nawet nie powiedziała nic o nich. Dziecko zbadała asystentka a Pani doktor siedziała tyłem z nosem w komputerze. Zimna, małe zainteresowanie pacjentem. Daję 3 gwiazdki we większości kategorii
Opinia dodana przez: Justyna

dr Anna Dawidowska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Monika Paluszewska

ojoh
blok d

Pani dr Paluszewska jest lekarzem z powołania, kompetentna i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Gdy przybyłem na Banacha z diagnozą białaczki, pani dr Paluszewska o godz. 23 00 przyjechała z domu na konsultacje w sprawie mojej choroby (po rozmowie telefonicznej lekarza dyżurn. ). Na podstawie morfologii i oceny mojego stanu zdrowia zdiagnozowała bezbłędnie ostrą białaczkę promielocytową (potwierdziło tę diagnozę późniejsze badanie szpiku), zostałem przyjęty do Kliniki Hematologii. Jestem bardzo wdzięczny ...
Opinia dodana przez: Stanisław
Warszawa Hematolog dr n. med. Elżbieta Kisiel

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

Wspaniała lekarz i cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozważa wszelkie metody leczenia i nigdy się nie poddaje. Wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo jej ufam i wiele zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Elżbieta Wiater

Hematolog, Internista

Oddział Arkadia
aleja Jana Pawła II 82

Pani doktor wspaniale podchodzi do sprawy. Wysłucha, wytłumaczy, jest dociekliwa, nawet jeśli problem jest niewielki.

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Sułek

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

W 2009 trafiłam z fatalnymi wynikami na konsultację do tego lekarza. Kazał mi następnego dnia zgłosić się na oddział do szpitala, gdzie zrobił mi wszystkie badania. Przez miesiąc co kilka dni przyjeżdżałam na leczenie, ale moje wyniki bardzo się poprawiły. Ten lekarz, mimo że byłam zwykłą pancjentką z NFZu był niezwykle ciepły, życzliwy, pocieszający, cierpliwie wyjaśnił mi wszelkie procedury i najważniejsze wyleczył moją krew. Choć biopsja, którą robił, bolała okrutnie. ...

Hematolodzy w Warszawie